Floren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Birdy, Módosítva: 2012. július 3.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrkímélő hatással. Ismert parfüm illattal

Kíméletes tisztító hatás, tartós parfümös jellegű illatanyaggal.

sailorluna

2018. augusztus 2.

na ez maga a borzalom! ekcémás lett tőle a felkarom, ami azóta is előtűnik néha, ha valami bénább tusfürdőt használok. ezt sok éve muszájból vettem meg (az éjszaka közepén csak ezt találtam egy kisboltban). az illata nem valami kifinomult, inkább fullasztó, és borzasztóan szárít. senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Hecate

2018. július 28.

Nagyon régen láttam már ilyet. Imádtam az illatát, a kellemes állagát, mennyi volt vele a fürdés. Szóval sorozatban vettem belőle egymás után, mert képtelen voltam betelni vele. A barátságunknak az vetett véget, hogy egy idő után már nem láttam a boltok polcain. Kedveltem a csomagolását és az olcsó árát is. Most nézve sajnálom, hogy sok alkotóeleme piros pontos. :( Ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

vikcsi

2014. január 9.

Sok-sok évvel ezelőtt egyszer használtam ilyet, utána már nem találtam sehol, pedig újra vettem volna. Nekem nagyon tetszett az illata, és semmi problémám nem volt vele, és az ára is nagyon elfogadható volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

jetroh

2013. december 16.

Az illata és az állaga is jó volt,bár tényleg többet kellett belőle használni.Nem rémlik,hogy különösebb gondom lett volna vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

pink sunrise

2013. március 20.

Nem szeretem,csak az illatát.Nem értek egyet azzal hogy"olcsó húsnak híg a leve",de ennél tényleg érvényes a mondás.Nem habzik,emiatt hajlamos vagyok dupla adagot használni mint más tusfürdőkből",kíméletes hatása"abban nyilvánul meg hogy nem tisztít eléggé,ráadásul húzódik a bőröm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

lubi

2012. augusztus 29.

Szerintem eléggé szárítja a bőrt, szóval én nem szeretem. Ugyanebben az árkategóriában sokkal jobb tusfürdők vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

o0.rebekap.0o

2012. július 13.

nagyon jó parfümös illata van, jó az állaga is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

nagyon jó parfümös illata van, jó az állaga is :)

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin