Florex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: emanufaktura, Módosítva: 2014. május 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Üde, édes illatának köszönhetően a hölgyek közkedvelt szappanja. Ekcémás bőr esetén kifejezetten ajánlott. Jótékony hatással van a pikkelysömörre is. Csökkenti a narancsbőr tüneteit, serkenti a vérkeringést, fokozza a méregtelenítő folyamatot.

hzs

2018. január 31.

Muszáj már most írnom róla: még csak háromszor használtam, de már első alkalommal is meglepő volt a hatása. Az arcomat is ezzel mostam meg, és hihetetlen puha lett utána, még reggel is! Sőt, ahogy nézem, a miteszereket is visszaszorította kicsit! Ezt a két dolgot eddig egy krém sem tette, pedig jó párat próbáltam már, és ez csak egy szappan, ami nem is arcra van. Mondjuk miután megmosom, kicsit piros lesz arcom, ami nem a dörzsölés eredménye szerintem. De aztán elmúlik, reggelre már semmi sem látszik.
Nem ekcémás a bőröm, szóval nem tudom ezen hogy segít. Narancsbőröm is csak annyira van, mint egy átlagos nőnek a húszas évei végén, hogy erre hogy hat, arról sem tudok még nyilatkozni.
Eper illatú, de szerencsére egyáltalán nem erős. Még annyit le kell írnom, hogy miután megmostam magam szappannal és leöblítettem, eléggé ragadt a testem (nem ragacsos volt, nem is tudom mi erre a jó szó, de nem tudtam végighúzni a kezem a testemen akadozás nélkül). De nem sokkal szárítkozás után ez is elmúlik.
Remélem a narancsbőr enyhítésével kapcs újabb pozitív dolgokkal update-elhetem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Remélem a narancsbőr enyhítésével kapcs újabb pozitív dolgokkal update-elhetem!

lukacseda

2013. május 18.

Kellemes illat, fürdéshez és kézmosáshoz is csak ajánlom.
Selymes hatást biztosít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 18.

Kellemes illat, fürdéshez és kézmosáshoz is csak ajánlom.
Selymes hatást biztosít.

margusz

2013. április 25.

A mákos szappannal felváltva használtam. Rendkívül jó illata van és hosszú távon jó hatással van a narancsbőrre. Az illata kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.

laura.rabocskai

2013. április 13.

Ott van a szappantartómban a körömvirág, az ibolya mellett!! Csak ajánlani tudom ezt is!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

tihob.h

2013. március 29.

Narancsbőrre hosszú távon láthatóan segít.és nagyon kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 29.

Narancsbőrre hosszú távon láthatóan segít.és nagyon kellemes illata van.

vivfko

2013. március 27.

Nagyon szeretem.:) Ez volt az első ilyen szappan amit kipróbáltam és sokat segített a száraz bőrömön pár nap alatt. Teljesen hejre tette a bőrömet! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 27.

demetern

2013. január 30.

Nagyon tetszik ez a szappan is,minőségre abszolut 5*,krémes,lágy habzás,puha bőr,de az illata nagyon gyenge sajnos,erőteljesebb illatot vártam.Én olyan diszkrét illatnak mondanám,de abszolut elégedett vagyok vele!Ekcémás a bőröm és arra is jó hatással van.És szívesen ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 30.

wishes

2012. november 20.

Sajnos nem olyan fincsi intenzív gyümölcsös az illata, mint mondjuk a mangósé, de nagyon kellemes, nőies illatú szappanka gazdag habbal, és finom puha utána a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

kingus008

2012. május 19.

Ajándékba kaptam, egy mákos szappannal együtt. Észrevehetően enyhült a narancsbőröm tőlük, felváltva használom. Az epres a pattanásokra is jó, és az illata belengi az egész fürdőszobát. A mákos meg nagyon szuper bőrradír, és kellemes az illata. Testápolót nem kell használnom utánuk, ki is dobtam az összeset.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 19.

emanufaktura

2012. április 8.

Olyan finom illata van, hogy legszívesebben beleharapnék. Krémes, lágy szappan, nem szárítja a bőrömet, nagyszerű termék. nagyon szeretem, mindig felvidít az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 8.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin