Florisse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stella06, Módosítva: 2013. január 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

stella06

2013. január 25.

Nemrég vettem egy púdert, ami úgy 2-3 árnyalattal sötétebb a bőrömnél (késő délután vásároltam, a boltban nem volt világítás). Mivel kidobni nem akartam, elgondolkodtam, mihez is kezdhetnék vele. Volt itthon egy doboznyi ebből a hintőporból (eredetileg dezodor kiegészítésére vettem, de úgy hatástalan), nosza, egy kiürült krémes tégelybe szórtam egy csomó hintőport és egy kis púdert. Összeráztam, és az eredmény: a nagyon világos bőrszínemmel tökéletesen megegyező színű, remekül mattító, a pórusaimat meglepően tisztán tartó, finom illatú porpúder. Egy nagy ecsettel használom, alapozó fölött. A mennyiségeket tekintve nagyjából fél-egy évre el vagyok látva púderrel, 1200 Ft összköltségből.

Ha valaki esetleg kedvet kapna, arra vigyázzatok, hogy a hintőport nem szabad belélegezni (rá van írva a dobozára)! Én az egyik kezemmel be szoktam fogni az orromat púderezés közben...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

Fényvédők: Zinc Oxide
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Cinnamate, Geraniol, Eugenol, Benzyl Salicylate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol