Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2014. április 11.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Nyári, világos, pasztell színekből készült körömlakk kollekció.

Kiszerelés: 11 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Vizililiom

2016. december 26.

A Flormar lakkokat imádom, gyönyörűek a színei, szuper az ecset, jól fed és tartós!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

hellodanana

2015. február 4.

az árához képest nagyszerű ez a lakk. sokkal többet nyújt, mint amit vártam tőle, akár 5 napig is fentmarad, viszont én ezt a világos rózsaszínes árnyalatot négyszer (!) kell hogy felkenjem... ez rengeteg réteg. oké, hogy masszív, meg szép is, nodekéremszépen azért időmillimos sem vagyok :-) ezért megy csak a négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Gogo89

2014. június 18.

Egy baba kék árnyalatom van és nagyon elégedett vagyok. Fölsőbb kategóriás lakkokkal nincs összehasonlítási alapom de a hasonlóan olcsók közül eddig ez a legjobb. Már 5 napja van fönn és sehol se kopott meg nem pattogott le. A szín szép, olyan mint az üvegben látszik bár ehhez kell a 3 réteg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

cákk

2014. április 6.

A menta színűt vettem meg, 3 rétegben gyönyörű. :) Simán kibírt nekem 7 napot is, talán tovább is bírná, de olyankorra már megunom. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

Madi

2014. április 5.

Nekem két rétegben is tökéletesen fed és valóban jobban bírja, mint az eddig használt lakkjaim. 5 napot is bír lepattanás/kopás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

doramora

2013. szeptember 29.

Nagyon szépek a színeke és nagyon tartós a fedés.Egész nyáron használtam a lábujj körmeimen, nagyon szuper! Én nem bánom a 3 réteget, nem nagy baj ha hamarabb elfogy, hisz egyáltalán nem drága. Ez a véleményem általánosan az összes flormar körömlakkra igaz :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

eo

2013. augusztus 3.

Egyszeri használat után nyilatkozom: a színek nagyon szépek, én egy halvány barackos árnyalatot szereztem be. A körmökön szinte nude-ba hajlik, de apró mikrocsillámok teszik izgalmasabbá és adnak neki fényt. Bizonyos fényben ez lilás-gyöngyházasan csillan meg. Az állaga folyékonyabb, mint a többi Flormar lakké és a fedése is jóval gyengébb. 3 rétegben vittem fel, néhány helyen (valószínűleg azokon a körmökön, ahol vastagabb rétegek kerültek fel) viszont bubis lett, ami nagyon zavaró. A száradási idő szerintem alapból is jó lehet, de én gyorsítottam rajta Essence Express Dry Drops-szal, így igen jól teljesített. Tartósságra eddig nincs panaszom.
A színek mondjuk elég meggyőzőek, szóval nem tartom kizártnak, hogy még beszerezzek más árnyalatból is, annak ellenére, hogy nem vagyok maradéktalanul elégedett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

emagdi

2013. július 27.

Két színt is megvásároltam, mindkettővel nagyon elégedett vagyok. Kell neki a három réteg, de akkor már nagyon szép, diszkrét színe van, az is bátran használhatja akinek a munkája miatt nem lehet színes, vagy feltűnő körme. Nemcsak nyárra lesz ez jó :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 27.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.