Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Calipso, Módosítva: 2013. január 7.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Mágneses körömlakk.

Kiszerelés: 11 ml

nemesfalvi.adel

2015. január 16.

Eddig nem volt mágneses lakkom, de a nailland-es 295 ft-os leárazásnak nem tudtam ellenállni és be is szereztem 4 színt (plusz akciós essence mágneseket a rossmannból 179-ért). Szerintem nagyon jó kis lakk ez, gyorsan szárad, szerintem a mágnes kezelése is könnyű és fedőlakkal még tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

Rela6

2014. augusztus 25.

Ez az első mágneslakkom, de nekem tetszik. Hamar beállnak a sorba a kis szemcsék, bár az igaz, hogy sokat szenvedtem vele, mert mindig felkenődött a lakk a mágnesre, de ez a saját bénaságom, nem a lakk hibája. :) Tartósságáról nem nagyon tudok nyilatkozni, egy rétegben vittem föl próbaként alaplakkra, de fedő nem volt rajta, így másnapra néhol lepattant. De abban az egy napban nem volt kímélve! :) Szóval azt még tesztelem, de eddig nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

gendur.berni

2014. január 10.

A 06-as árnyalat van meg nekem, szürkéskék színű. Szeretem, de csak ritkán használom, több ok miatt is.
1: Általában elég hosszúra növesztem a körmeim, és túl kicsi a mágnes, amit adnak hozzá, nem ér végig a körmeimen, ezért 2-3 részletben tudok csak egy körmöt megcsinálni. Így meg nem lesz valami szép az eredmény.
2: Nagyon közel kell tartani a mágnest, emiatt sokszor szétkenem a lakkot, vagy ha nem tartom elég közel, akkor alig csíkozódik be, vagy csak az egyik fele.
Viszont gyorsan szárad, ami nálam nagy előny, és egész jól bírja a strapát is, nem kezd el kopni túl hamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

ramnaat

2013. március 16.

Nnnna, amióta itt láttam Yndre képeit a mágneses lakkal készült manikűrjéről és utánaolvastam, hogy mi ez, nagyon szerettem volna én is egyet. Márcsak az elképesztő ötlet és a lakk működése (fizikája) miatt. (Szakmai ártalom. :-) Végülis KM vélemények miatt ilyet vettem. Szintén 04-es árnyalatot, ami gyönyörű, egyáltalán nem olyan hideg lila, mint a palettán. Szép rózsaszínes-lilás-bíboros. A tesztemen elég szépen teljesített eddig: csütörtök este csak hipp-hopp alap-fedés nélkül 1 rétegben felkentem, megmágneseztem. Csúúúcs. Nagyon tetszik.
(A Férjem is odavan, gyorsan keresett is egy nagy mágnest, s azon kaptam, hogy a körömlakkos üveget mágnesezi. Hát ettől eltiltottam, mert alig bírtam visszarázni az ott kialakult mintát...:-))) Ééés, a lakk kibírta így a takarítást meg a hajmosást is. Oké, mára megkopott a vége, de hát tényleg csak egy próba-réteg volt. Sajnálom, hogy a hétköznapokon nem kenhetem ennyire színesre a munkába, de alkalmakra szuper lesz! Ára sem vészes, 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

hagicica20

2013. március 16.

Nekem a 04es van meg (azt hiszem), sötét mályva színű. Nagyon jó áron kapható a több mágnesezhető lakkhoz viszonyítva + van hozzá mágnes. Igaz a használatát ki kell tapasztalni. Eleinte nagyon sokszor elbénáztam, hozzáértettem, maszatoltam. Van hogy a csíkozódás pl csak fél körmömön látszódik, van h az egészen jól kivehető. Szoktam úgyis csinálni, h csak a gyűrűs ujjaimon mágnesezem meg ez a dekoráció. Van h a kis-és a mutató ujjaimon mágnesezem (ha a többit behajlítom akkor mint az ördög jele :))). Szóval lehet szabadon variálni.
Nekem egy nagy bajom van vele: puhítja a körmeimet. És azt én nagyon de nagyon a pokolba kívánom ha vmelyik lakk tönkrecs***i a körmeimet. Kidobni nincs szívem, m nagyon tetszik a színe, de csak "esemény-lakk"-ként használom. -Kilakkoz, elmegy, hazajön, lakkot lemos.- Őt csak ez menti meg a kuka büzös fenekétől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

a_csilla

2013. január 7.

Néhány napja vettem meg a világosabb zöldet. Az már kapásból fura volt nekem, hogy a lakkok színének köze nem volt a kikészített mintákhoz, de aztán csak sikerült választani. Az tényleg hasznos dolog, hogy a lakkhoz jár mágnes is, bár nekem is sikerült néhányszor összemaszatolnom szegényt. Az eredménytől viszont nem vagyok elájulva. Nincs ugyan viszonyítási alapom, mert ez az első mágneses lakkom, de kicsit fullosabb és látványosabb csíkozódást vártam volna, pedig még 10 másodpercnél tovább is mágneseztem. A lakk színe szép különleges, de biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

Calipso

2013. január 3.

Még karácsony előtt vettem 900 ft-os áron, szerintem megéri azt nézve, hogy van hozzá a dobozban mágnes is (nem úgy, mint pl az Essence-nél, hogy külön kell megvenni a lakkot és a mágnest). Persze lehet hozzá másik mágnest is használni, de nekem még ki kell tapasztalnom a használatát, mert ha hosszabb a körmöm, a végén lévő lakkot mindig sikerül rákennem a mágnesre :D
Főleg rövidebb körmökön működik jól, mert ha túl hosszú a köröm, a körömágyhoz közelebbi részt már nem mágnesezi eléggé, nem adja ki a mintát, legalábbis nálam.
Gyorsan szárad, felkenés után egyből mágnesezni kell, így egyesével lehet csak haladni a körmökkel, de számomra ez nem hátrány.
A felkenéstől számítva nagyjából 2 napot bír, utána is csak a mutatóujjamon kezdett el lepattogni, de onnét valamiért mindig... :S De mivel a többi körmön tartósabb, egy újralakkozással meghosszabbítható ez az idő.
A kék színű van meg, szerintem nagyon szép :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

A kék színű van meg, szerintem nagyon szép :)

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Fényvédők: Benzophenone-3