Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: luuna, Módosítva: 2012. június 11.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Vizililiom

2016. december 26.

A Flormar lakkjait nagyon szeretem, szerintem ár-érték arányuk szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

A Flormar lakkjait nagyon szeretem, szerintem ár-érték arányuk szuper.

Audrey80

2016. június 8.

Szép a P 29-es árnyalat, de 3 réteg kell és NAGYON lassan szárad, egy óra is kell, hiába a fedőlakk. Az üvegben sötét kékeszöldnek látszik, de a körmön egyértelműen zöld, ami azért jól meglepett. Az ecset kicsi, ami nem lenne baj, de nem tud elég festéket felvenni, ha meg sokat teszek az ecsetre, folyni fog és pucolhatom utána a lakkot a bőrről. Más bajom nincs vele, de legközelebb akkor kenem fel, ha van egy órám várni a száradásra meg a pucolásra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

nemeth.anita

2016. március 1.

Azért adok 5*-ot erre a körömlakkra, mert nagyon erősen megindított olyan emlékeket, amik Anyukámhoz kötődtek. Az Ő körömlakkjainak volt ilyen illata a 80-as, 90-es években, mint ennek. Most jutott eszembe, ahogy Pamela Anderson legújabb meztelen cipőkampányát nézegettem, hogy nekem is van olyan színű körömlakkom, mint neki a képeken - és ez az. Fura volt, hogy nagyon vizes állagú, de nagyon csillog is, valószínűnek tartom, hogy nem kell(ene) rá fedőlakk. Persze azért én teszek, a kedvenc Essence Better than gel nails-emet. Az árnyalat kódja P15, és tényleg majdnem olyan lett, mint Pam-é, kicsit retrós beütésű, de ugyanakkor modern szín. A vizes állag miatt kicsit akvarelles érzésem van, ahogy felkenem. Tartósságról nem tudnék hitelesen nyilatkozni, mert az én körmeim nagyon puhák, vékonyak, könnyen töredeznek, így szinte semmi sem tartós rajta. Nem vagyok túl jó véleménnyel a Nailland standról (Westend), ahol ezt vettem, de maga a termék egész jó. A színe elképesztő, nagyon belenyúltam. Előre látom, hogy az elkövetkező 2-3 hétben csak ezzel a színnel fogok mászkálni. Röhejesen olcsón vettem, kb. 300 Ft-ért. Így ár-érték arányban egész korrekt terméknek tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 1.

szivecske

2015. április 8.

Nekem egy sötétebb púderrózsaszín szerű van, amit nagyon szeretek, 2 rétegben kenem és sokáig nem kopik le, szépen fed. Árban sem volt sok úgy emlékszem, 1 éve vettem kb a Westendben egy standnál kint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

ditti_belle

2014. november 19.

halvány rózsaszínban kaptam, eléggé híg, lassan szárad valahogy nem az igazi nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

roni07

2014. szeptember 11.

Fekete színben jött velem, igazából nyomdázáshoz keresgéltem fekete lakkot. Más Flormar lakkom van, de ilyet még nem vettem. Jól választottam, mert amire használni szeretném arra tökéletesen bevált és végre nem kell bosszankodnom a sikertelenség miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

NBetti2000

2014. április 30.

Nekem a képen látható pink és kék van meg. A színe gyönyörű, a csomagolása nagyon cuki kicsi így nem kell neki nagy hely és mivel ilyen kis pici azt gondolnánk hamar elfogy de nem nekem már nem is tudom hány éve van meg és alig fogyott. Az állaga szerintem jó, a száradási idő szerintem korrekt mert ha vékony rétegbe viszem fel és építem akkor olyan mint egy általános lakk. Viszont nagy öröm mert kb. két rétegben már szép a színe és elég sokáig tart ki :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 30.

Bibe27

2014. április 29.

Az Arenában láttam meg ezeket a mini kincseket. Először csak nezegettem, másodszor már 3is nálam landolt. A P17 pink, a P23 egy kék, és egy igazi piros körömlakk, a P10. Elég vegyesek az élményeim a száradásról. De a színeivel megvettem. Köröm nyomdázni nem jó:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 29.

profectuscat

2014. április 24.

mentazöld és egy korallos rózsaszín van meg nekem.
A színek szépek, tartós is végül is, viszont a használata... borzalom! kb 5-6x kell az ecsetet az egyébként kis körmeimen végig húzni, hogy 1 réteg meglegyen. Nagyon kicsi az ecset. Mint hosszban, mint vastagságban, szerintem gyerek körmökre jó csak, vagy nem tudom... én megszoktam, hogy 2-3 húzással lehet lakkozni, de ezzel nem.
Az ecset csak az üveg közepéig ér, így ha már a felénél járunk, vagy kidobjuk az üveget, vagy másik ecsettel valahogy kiszenvedjük a festéket...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

mentazöld és egy korallos rózsaszín van meg nekem.

murasaki

2014. április 23.

Nekem egy ezüst színű van meg, metálosabb és sötétebb, mint egy régi ezüst lakkom, és nekem ez sokkal jobban tetszik. Sajnos nem ez az egyetlen szín, ami gyönyörű, úgyhogy biztosan fogok még venni. Elég tartós, főleg ahhoz képest, hogy milyen olcsó (persze mivel az ezüstös nyilván apró csillámos, ez talán nem annyira mérvadó, lehet, hogy van, amelyik kevésbé megbízható). Két rétegben szépen fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol