Flormar

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabo.szandra1993, Módosítva: 2014. február 28.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland

Sima csillogó és napbarnított hatást kölcsönöz a bőrnek.

Lizimalac

2015. július 2.

Első látásra szerelem, olyan, mint egy gyönyörű csillámlós rózsa *-* az arcomon már nem olyan csillámos szerencsére, nekem egész nap fent van és szépen fed, jól pigmentált :) Két szín van meg, a kedvencem a 40-es (shimmer pink), a másik sokkal világosabb, nagyon fehér bőrűeknek jó, de highlighternek is szép :) Újravenném, de szerintem még 80 éves koromban is ezt fogom használni, annyira HATALMAS :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

M7ido

2015. május 11.

Jaj, jaj, jaj.
Gyönyörű szín, irreális ár, diszkógömb effekt. Egyszerűen hihetetlen, hogy lehet ennyi csillámport belerakni? Persze amikor a kedves eladó megmutatja a szint, szuperpigmentált. Aztán hazamegyek, kiprobálom, és meg sem közelíti.. 1-2oraig látszik talán az arcomon, de akkor is vállalhatatlanul csillogós a hétköznapokra.
Szemhéjfestékként elhasználom, jól lealapozva a szemhéjamat.. pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Jaj, jaj, jaj.
Szemhéjfestékként elhasználom, jól lealapozva a szemhéjamat.. pénzkidobás.

N.A.

2014. április 28.

41-est vettem én is, magasfényű selymes halvány rózsaszín - teljesen egyedülálló szerintem ez az árnyalat nem láttam hasonlót más márkánál - nagyon szépen építhető, egy rétegben leheletkönnyű egészen világos, halvány, fényes, mint egy highlighter, a rózsaszín erősen pigmentált tónusa akkor jön ki, ha még egy ecsetvonást húzok. Így lehet vele nappali és esti sminket egyaránt készíteni. Napfényben szépen fénylik, egyébként diszkrét, nagyon tartós, nem szárít, több rétegben sem irritál. Fotózáshoz is használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

szabo.szandra1993

2014. március 5.

A 41-es árnyalatú csoda van meg nekem. Ez egy meseszép homogén világosabb, kissé csillámos (alig észrevehető, selyemfényű csillámokról van szó), jól pigmentált rózsaszín. Sok pirosítót kipróbáltam már és számomra ez verhetetlen, mióta megvan csak ezt használom! Talán még nem is volt olyan pirosítóm amit napközben ne kellett volna megigazítanom, de ez estig kitart. Több fajtája van, van amelyik márványos és abban már nagy csillámok vannak, de nekem azok termékek nem tetszenek amik nagyobb csillámokat tartalmaznak. Később lehet hogy beruházom még egy kicsit sötétebb társára, csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate