Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilcike19, Módosítva: 2014. február 20.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland

Az apró fényáteresztő szemcséket tartalmazó púder könnyen felvihető és hosszan tartó hatást biztosít a sminknek.

10 árnyalatban kapható

ABarbara

2019. november 26.

Most fedeztem fel újra ezt a púdert. Korábban nem szerettem, mert alapozó fölé nagyon sok, maszkos hatást kelt, viszont önmagában (hidratáló, fényvédő, primer) fölé felvíve gyönyörű és természetes hatást kelt kombinált bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

senskin

2014. október 28.

Jó szerkezet, tükörrel. Túl sokat nem lehet feltenni, mert sok.Alapozó fölé sok lehet, kissé tömör.
A színét tekintve: Az eladó hölgytől egy kevésbé sárga árnyalatot kértem, de nekem még így is sárgás. Sokáig elég, végül is nincsen vele gondom. Újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 28.

Hidratálók: Magnesium Stearate