Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: nemesfalvi.adel, Módosítva: 2015. február 1.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

10 nyári színben kapható fényes finisű körömlakk.

Ciprus

2016. augusztus 25.

Nagyon jó termék tartós gyönyörű szinek könnyű alkalmazás

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Nagyon jó termék tartós gyönyörű szinek könnyű alkalmazás

vzorka

2015. július 20.

Nagyon szeretem, mert könnyű az ecsettel felvinni, egy rétegben is tökéletes a fedése. A tartóssága nem túl jó, de nálam ez nem szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 20.

pzsooofi

2015. május 8.

Nekem nem nyerte el a tetszésemet sajnos, pedig a színek gyönyörűek. Nagyon csíkos, 3 réteg kell legalább és elég lassan is szárad. A lakk formulája elég híg és szerintem nehéz vele dolgozni. Nagyon sajnálom, hogy nálam nem működött. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

nemesfalvi.adel

2015. január 28.

Nagyon szép és fényes a végeredmény. Az ecsettel nagyon könnyen lehet dolgozni és a száradási idő is nagyon rövid. A színválaszték szerintem nem túl fantáziadús, de van egy-két szép szín kollekcióban. Remélem a tartóssággal sem lesz gond.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

cákk

2014. április 6.

Hmm, én semmi különöset nem vettem észre rajta, ugyanolyan,mint a sima (szerintem). Nagyon szép, 5 napig simán bírta, az orgonalilát vettem meg. 2 réteget festettem. Szeretem a flormar körömlakkjait. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

liszka

2014. január 11.

Nekem nagyon bevált, a WL02-es lakk van meg és szeretem. 3 réteg kellett belőle, de nagyon gyorsan megszárad és nagyon tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

petrush

2013. december 5.

IMÁDOM! Három van, szürke, egy korall és egy mély kékeszöld, jól száradnak, tartósak, fényesek, más nem is kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

orchidea8627

2013. augusztus 14.

Tetszik az újfajta, széles, lekerekített ecset, könnyű vele lakkozni. Nekem a barack színű van meg, jól fed, két réteget vittem fel belőle.
Az hogy fényesebb mint a többi lakk, nem mondanám... De nálam a fényről egyébként is a fedőlakk gondoskodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

vlilla0522

2013. július 18.

Egyelőre megszavazom neki a maximális csillagot, bár még csak a lábkörmeimet festettem ki vele. Folyamatosan nézegetem, mert ez nagyon vonzza a tekintetem, a wl02-es árnyalat van meg, ami a képen szereplő zöld, de sokkal pasztellesebb, mégis neonos szín. olyan mint a zöldalma fagyi. 2-3 réteg fog kelleni belőle, de update-elek később. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol