Flying Tiger

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KittyMitty, Módosítva: 2019. szeptember 30.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Gyengéden tisztító sampon Holt-tengeri sóval. Illatmentes.

timea.palaga

2020. március 6.

Már több mint 1 éve csak ezt használom. Heti 1x mosok hajat. Az a titka, hogy a sampont a száraz fejbőrbe masszírozom bele, majd ezután mosom le. A második mosásnál pedig higítva viszem fel az egész hajamra. Teljesen kordában tartja a zsíros korpát még a sapkás, kapucnis időben is. A holttengeri só pedig megszünteti a gyulladást és fertőtlenít. Nem utolsó sorban az összetevői sem rosszak, az ára mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

KittyMitty

2019. szeptember 27.

Eléggé belezúgtam a Flying Tigerbe, gondoltam végigveszem az összes ottani kozmetikumot, mivel a kézmosó folyékony szappan és a testápoló ebből a családból nagyon bejött.
Már egy ideje szulfátmentes sampont használok, de az ára miatt gondoltam miért ne, ennyi pénzért nem kár, ha nem jön be, max majd elhasználja a párom, akinek akár domestossal is moshatnánk a haját, akkor se lenne semmi baja.
Sajnos valóban a barátomnál landolt, egyszer próbáltam ki, de elég is volt, nem akarom elroncsolni az amúgy most ápolt hajamat. Szárított, mosás közben valahogy nem éreztem, hogy tisztítana. Nem az igazi.
Az ára és a viszonylag szép inci miatt kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Az ára és a viszonylag szép inci miatt kap 3 csillagot.

Vitaminok: Panthenol