FM Group

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guerlain Fangirl, Módosítva: 2012. december 18.

Lelőhely:   tanácsadók

Fehér, áttetszó ásványi fixálópúder az FM Group kínálatából. Kiszerelés: 5 g / 0,17 oz

Guerlain Fangirl

2012. december 12.

Jól oszlatható, enyhe az illata, szépen mattítja, de nem teszi maszkszerűvé az alapozást. Az egyik legjobb, amit próbáltam, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Magnesium Stearate