FM Group

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: a.miklosi, Módosítva: 2015. február 24.

Lelőhely:   tanácsadók

Jimmy Choo - Jimmy Choo jellegű illat.

A karamella, körte és narancs magával ragadóan és mesébe illően édes keveréke, az orchidea érzéki illatával és a pacsuli könnyű jegyeivel. Édes.
illatcsalád:fás keleties.

kovacs.eniko81

2014. február 12.

Nekem is van ilyenem,szerintem is állati tartós,az igazit nem szagoltam soha,de az összetevők alapján úgy gondoltam,hogy ez az én illatom lesz,viszont amikor először használtam,az emberem megkérdezte,hogy mi ez a férfi illat rajtam??!! Hát el is vette a kedvem tőle,ezen a télen nem is igen használtam,pedig ez tényleg őszi-téli illat,nyáron ezt tuti nem tudom elképzelni.De most is szagolgatom,és a fenébe is,nekem akkor is tetszik!!!Egyébként tényleg jók az FM parfümök,volt már többfélém,én csak ajánlani tudom őket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 12.

Dindy

2014. február 11.

Ezt az illatot birtoklom többek között. Brutál tartós és nagyon-nagyon finom illat. Jimmy Choo illatra "hajazó" parfüm. :)
Én imádom az fm parfümöket. Minőségi és olcsó ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 11.

Én imádom az fm parfümöket. Minőségi és olcsó ;)

Illatanyagok: Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.