FM Group

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: a.miklosi, Módosítva: 2015. február 27.

Lelőhely:   tanácsadók

Dolce & Gabbana Light Blue jellegű illat

Parfümolaj tartalom: 30%

Sziszilady

2019. szeptember 19.

Nekem a Pure verzió van meg. Jó illat, de nyilván picit eltér az eredetitől.Tartóssága rajtam ugyanannyi, mint az eredetinek, pár óra.. Számomra ez is szúrósabb, karcosabb, mint a legtöbb FM parfüm. Alternatívának jó, de az igazi LB élményt nekem az eredeti parfüm adja. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Illatanyagok: Limonene, Citral, Linalool, Cinnamal, Citronellol, Benzyl Benzoate