Focallure

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Ázsia Center   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rekka86, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Ázsia Center

Tartós, vízálló, gyorsan száradó filces szemhéjtus.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

viragszonja

2020. március 14.

Imádom! Nagy szemhéjtus fogyasztó vagyok, és amikor rátaláltam a Focallure márkára (ami Jeffre Star mellett a kedvencem lett), egyértelmű volt, hogy egy tust is beszerzek. Kétféle van nekik, nekem erre esett a választásom, és egyáltalán nem bántam meg. Amit ígér, tartja is. Rettentő tartós, reggeltől bírja nekem estig, pedig én általában reggel 7-kor indulok és este 8 után érek haza, és gyorsan is szárad, nem kell félni, hogy elkenődik bármerre is. Már újra is rendeltem, bátran tudom ajánlani, Aliexpressről könnyen beszerezhető a Focallure Official Webshop-ból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 14.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hyaluronic Acid