Focallure

Ár:   300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2018. szeptember 13.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Egy lépéses géllakk. Nem szükséges alap- és fedőlakk használata.

lavandaire

2018. szeptember 30.

Sokkal olcsóbb neten megrendelni és inkább várni rá, mintsem több ezer forintért megvenni online. Szerintem jó, a felvitele nagyon könnyű a tartóssága is szerintem jó. Eléggé rossz körmeim vannak jelen pillanatban, szóval ha nekem négy-öt napot fentmarad a méregdrága Diamond Nails-es lakk az jó. Ez is simán fentmarad annyit anélkül, hogy elkezdjen lepattogni :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol