Foreo

Ár:   10 490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CrazyKid, Módosítva: 2016. december 16.

Ár:   10 490 Ft
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A Luna készülékek kiegészítésére tervezett, a bőr napszaknak megfelelő igényeihez igazodó arctisztító, egyedülálló formulával.

CrazyKid

2017. január 27.

Bár nekem nincs meg hozzá a készülék, szerintem simán ujjal felvéve is jól tisztít, a sminket teljesen leszedi. Nekem aki erős dörzsölő bőrradírokhoz vagyok szokva, eleinte hatástalannak tűnt, mintha csak egy szürke levet kenegetnék fel-alá az arcomon. Miután láttam, hogy elbánt a sminkkel, akkor jöttem rá, hogy valószínűleg ezt jelenti a kíméletes tisztítás. Az biztos, hogy még nem találkoztam hasonló állaggal arctisztítás során, olyasmikhez voltam szokva amik minimum habzanak, esetleg gél állagúak, jobban érződve, hogy valami van az ujjaim alatt. A kinézete nagyon luxus, pumpás. Beauty boxban volt, ilyen árat valószínűleg nem adnék egy lemosóért, de elválik mennyire szokok hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Mannitol