Forever Living Products

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mitsuko, Módosítva: 2019. június 24.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Megújult formula!

Arctisztító és frissítő tonik, több felhasználási célú termék. A bőr tisztítására és frissítésére vattával törölje át gyengéden a bőrét.

shual

2020. július 7.

Ilyen silány, minősíthetetlenül rossz kozmetikai termékkel még soha nem találkoztam. Nemhogy szembe, bőrre sem lenne szabad kerülnie. Nem magamon, hanem a teljesen nemkényes bőrű barátomon használtam, akire eddig úgy tekintettem, hogy rinocérosz bőre van, soha semmi nem irritálta még, pedig kísérleteztem rajta AHÁval, szérumokkal, stb. Az ő csodabőre ettől a fantasztikus activatortól úgy bepirult, mintha leégett volna...
Egy merénylet a bőr ellen

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Egy merénylet a bőr ellen

D3tti

2019. november 20.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én a szembe kerüléséről tudtam eddig, most kellett megtudnom, hogy gyomorbántalmakra sem használatos már. Sajnálom, innentől nekem sem alkalmas már a használatra, a kiskutyámnak vásároltam eddig a hasfájására. Kozmetikumként próbáltam, semmi extrát nem vettem észre a használattól.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

eriel

2019. augusztus 27.

Kozmetikai szerként nekem szuperül bevált, a bőröm eléggé hisztis, általában feszül szinte mindentől, de mégis a T-vonalban zsíros, és ezt a terméket tonikként nagyon szereti a bőröm, még ezt az új verziót is. Csak ajánlani tudom, főleg érzékeny bőrre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Mitsuko

2019. június 19.

Megváltozott összetétel, megváltozott külső. A termék különböző áron elérhető, MLM rendszerben értékesített, üzleti szinttől függ az ára. A megváltozott összetéte miatt nem szabad szembe kerülnie, a régi egyéb felhasználási módjai sem javasoltak (gyomorbántalmak, lázcsillapítás). Kozmetikumként működhet, használható tonerként, illetve a maszk por mellé nedves összetevőként. Érzékeny bőrt tonerként használva irritálhatja, ez történt velem, kipirosodott, égett, kétszer próbáltam, mindkétszer napokba tellett, mire a használat után visszaállt a bőröm állapota. Sajnálom nagyon, a régi remek termék volt, nekem az új nem alkalmas a további használatra, óvatosak legyetek, az összetétel megváltozása alulkommunikált. NEM SZABAD SZEMBE CSÖPPENTENI!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.