Forever Living Products

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KissNiki, Módosítva: 2012. október 24.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Revitalizáló maszk por

A Revitalizálómaszk elkészítéséhez (mely hetente 2-3 alkalommal ajánlott a bársonyos, feszes, tiszta arcbőrért) egy teáskanál Mask Powdert egy teáskanál Aloe Activátorral keverje össze, amíg a keverék állaga homogén, sűrűnfolyó nem lesz. Ecsettel vékonyan kenje fel a nyakra és az arcra.

guffaw

2015. február 28.

Csatlakozom KissNikihez, igazi vasalás, nem tudom, hogy hosszú távon milyen hatása van, de rövid távon, tényleg csúcs. Az esküvőm előtt is orrba szájba használtam :) jár az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

KissNiki

2012. október 18.

Ezt a por maszkot az FLP activatorral hab állagúvá keverem, majd felviszem a bőrre. Száradáskor feszül a bőr, kb fél óra múlva lemoson és hihetetlenül sima lesz a bőröm, valamint láthatóan ránctalanít. SOS ránctalanításra használom menyasszonyoknál is! Harminc felett szerintem kötelező!
www.nikisminkes.blogspot.hu

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 18.

www.nikisminkes.blogspot.hu

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract