Forever Living Products

Ár:   2740 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2016. május 31.

Kategória:   Egyéb

Fluoridot nem tartalmaz!

szcsilla564

2021. május 22.

Ez a kedvenc fogkrémem. Sokáig elég és nagyon kellemes az íze. Drága ugyan,de számomra megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

dodeszka95

2021. május 15.

Drágának tartom,de mindig van belőle otthon,ha begyulladna a fogínyem akkor tudjam használni,arra nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

rekakovacs97

2020. október 6.

A legjobb fogkrém a világon. Imádom, az ára ellenére nagyon sokáig eltart. Az én fogaimat még fehérítette is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 6.

robcsi19

2020. szeptember 24.

Nagyon sokat segített az érzékeny ínyemen amióta használom. Drágább mint egy átlag fogkrém, viszont sokkal több ideig elég egy tubus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Nina091

2020. július 30.

A drogériákban kapható fogkrémekhez képest drága, de tényleg nagyon kevés kell belőle, sokáig kitart egy tubus. Én nagyon szeretem, szép fehérek tőle a fogaim és soha nem szokott vérezni az ínyem, ha ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Kata1998

2020. július 16.

Nagyon szuper fogkrém, jó az íze és javított az ínyemen is, sokáig elég szokott lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 16.

Barbara5

2020. július 14.

Iszonyatosan sokáig elég. Csak egy borsószemnyit szoktam tenni a fogkefére, de jócskán habzik így is:) árban sokkal jobban megéri, mint más fogkrém, ami baromi hamar elfogy. Ezt egyszer veszem meg, a többit 4-5x. Így sokkal jobban megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

budainiki22

2020. május 1.

Mióta ezt használom elmúlt a fogíny vérzésem, kellemes az íze, mivel nem túl erős és fluoridmentes. Fogfehérítő hatása miatt is szeretjük. Nekünk bevált, ezt használjuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

henrietta1217

2020. április 8.

Több napja várok, hogy véleményt írhassak, mert nagyon szkeptikus voltam. Súlyos visszatérő fogínygyulladásom van több hónapja. Már vagy 3x leszedettem a fogkövet, de mindig visszatér, pedig kiemelten figyelek arra, hogy hogyan mosok fogat és mivel. Sensodyne fluorid és sensodyne rapid fogkrémeket használtam. Minden fogmosásnál súlyosan vérzett az ínyem. A fogorvos is csak azt mondta, hogy váltsak fogkrémet, öblögessek Corsodillal, használjak Tantum verde sprayt, de semmi sem segített. A sray elmulasztotta a pirosodást egy napra, de ha nem fújtam be utána, visszatért.
Az itteni vélemények alapján rendeltem meg ezt a fogkrémet, mert valamilyen természetes megoldást kerestem, hisz nem lehet folyamatosan vegyi anyagokkal kezelni az ínyem, lehet, hogy már amiatt nem segített semmi, mert folyton káros anyagokhoz nyúltam.
Már az első fogmoságnál teljesen más volt ez a fogkrém. Olyan tisztának éreztem a fogam utána. Az ínyem ugyanúgy vérzett, de hamarabb elmúlt utána.
A második fogmosás este volt, ekkor már kevésbé vérzett az ígyem és a gyulladás, mintha visszább húzódott volna. De gondoltam, csak beképzelem.
Éjjel többször felébredtem, elkezdett nagyon húzódni az ínyem és úgy éreztem, hogy vérzik.... felkeltem és megnéztem. Teljesen visszahúzódott. Valóban vérzett, de talán a húzódástól, reggelre teljesen visszaállt, és nem is volt piros, már csak 1-2 helyen.
A reggeli fogmosásnál már nem éreztem azt a kis fogkövet, ami eddig ott volt, mintha eltűnt volna...
Nagyon kíváncsi leszek, de most úgy érzem, hogy 1-2 hét és teljesen rendbe fogja tenni a fogaim és az ínyem.... :) Még jövök majd véleménnyel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

D3tti

2019. november 20.

Átlagos fogkrém, ár-érték arányban nekem nem jön be, van nála sokkal jobb. Egyébként az íze számomra kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.