Forever Living Products

Ár:   2740 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2016. május 31.

Kategória:   Egyéb

Fluoridot nem tartalmaz!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Luna11

2022. június 29.

Sokáig kitart, elég belőle kis mennyiséget is használni, az íze nem rossz. A fogaim nem lettek a használatától fehérebbek, nekem semmi extrát nem nyújtott. Szerintem ennyi pénzt nem ér meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 29.

r.rebi

2022. június 8.

Kellemes ízű, nincs tőle hányingerem. Szépen, tartósan tisztít.
Nem fogfehérítő, nem is kell elvárni tőle!
Hatalmas piros pont, hogy nincs benne fluorid.
Mivel kevés kell belőle, sokáig elég, így már nem sokallom az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 8.

Kellemes ízű, nincs tőle hányingerem. Szépen, tartósan tisztít.
Nem fogfehérítő, nem is kell elvárni tőle!
Hatalmas piros pont, hogy nincs benne fluorid.
Mivel kevés kell belőle, sokáig elég, így már nem sokallom az árát.

szilvia.bano

2022. május 20.

Éveken át használtam, aztán átálltam hagyományos fogkrémre. Most kezdődő fogínysorvadás miatt ismét ezt vettem meg. Továbbra is ugyanúgy szeretem. Az összetétele jó, nincs benne fluorid, nem mentolos, ami szárít (a fogorvos mondta, hogy ne használjak mentolos fogkrémet), viszont szemben az íztelen natúr fogkrémekkel ennek jó íze van, és megfelelően intenzív, ami nem tipikus. A natúr fogkrémek rendszerint túlságosan is visszafogott ízűek. De ez jó szájízt és friss lehelletet hagy maga után. Fehérítő hatása kifejezetten nincs, de nekem most nem is az an szempont, viszont jó a fogaknak. Az ára valóban magasabb (már nem annyi, mint amennyi az oldalon szerepel), de figyelembe kell venni, hogy kétszer annyi van benne, mint egy átlag fogkrémben. És a minősége miatt is megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 20.

Ewee

2022. január 12.

Imádom
Nem fehérítésre való.
Nem kell belőle sok. Sokkal jobb mint az agyonreklámozott fogkrémek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 12.

Imádom
Nem fehérítésre való.
Nem kell belőle sok. Sokkal jobb mint az agyonreklámozott fogkrémek.

TCsilla

2021. december 8.

Drága termék a fogalmat egyáltalán nem fehérítette viszont nem is azért vettem. A fogíny gyulladást nagyon hamar helyre hozza! Már első használat után megkönnyebbült az ínyem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

szcsilla564

2021. május 22.

Ez a kedvenc fogkrémem. Sokáig elég és nagyon kellemes az íze. Drága ugyan,de számomra megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

dodeszka95

2021. május 15.

Drágának tartom,de mindig van belőle otthon,ha begyulladna a fogínyem akkor tudjam használni,arra nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

rekakovacs97

2020. október 6.

A legjobb fogkrém a világon. Imádom, az ára ellenére nagyon sokáig eltart. Az én fogaimat még fehérítette is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

robcsi19

2020. szeptember 24.

Nagyon sokat segített az érzékeny ínyemen amióta használom. Drágább mint egy átlag fogkrém, viszont sokkal több ideig elég egy tubus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Nina091

2020. július 30.

A drogériákban kapható fogkrémekhez képest drága, de tényleg nagyon kevés kell belőle, sokáig kitart egy tubus. Én nagyon szeretem, szép fehérek tőle a fogaim és soha nem szokott vérezni az ínyem, ha ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.