Forever Living Products

Ár:   2740 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2016. május 31.

Kategória:   Egyéb

Fluoridot nem tartalmaz!

Ár: 2900 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmény, Debrecen, fizetés: posta előre utalás után, személyes átvétel
D3tti

2019. november 20.

Átlagos fogkrém, ár-érték arányban nekem nem jön be, van nála sokkal jobb. Egyébként az íze számomra kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

teus0022

2019. október 22.

az összetevői nem jók és az íze is rossz. nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

az összetevői nem jók és az íze is rossz. nem szeretem.

Dudoka77

2019. október 11.

Az árképzés alighanem a forgalmazói rendszerben résztvevő tagok nyereségét hivatott kiszolgálni, mivel hatásában és összetevőiben ezt a fogkrémet messze lekörözik a polcokról levehető natúrtermékek, sőt, mivel SLS-t tartalmaz, el sem éri azok minőségét. Akármit is ír Paula Begoun, számomra semmiképpen sem sorolható a magas minőségű, egészségvédő termékek közé azon higiéniai, kozmetikai áru, amely SLS-t tartalmaz. Vegyészmérnöki diploma nélkül is pontosan be tudok számolni a kártékony hatásairól, hiszen szó szerint a bőrömön tapasztaltam. Lám, mióta kikerülöm ezt az összetevőt, nem hámlik pikkelyekben a bőr a lábszáramról, és nem kell testszerte nyáridőben is zsíros kenőcsökkel enyhítenem a szárazságot. Értelemszerűen, ha a bőrömet megkímélem ettől az ártalmas vegyi anyagtól, akkor a számba sem fogom bevenni, hanem ehelyett egy ezresért veszek Biomed fogkrémet, amely fluorid, SLS, PEG, mesterséges aroma és színezék nélkül védi és tisztítja a fogaimat. Ez volt az utolsó alkalom, hogy hiszékenyen bedőltem egy terméknek, csak mert a köré épített legendárium széltében-hosszában csúcsminőségűnek és természetesnek hazudja. Az első mostantól az összetevők áttanulmányozása lesz, akármilyen hírnév lengi is körül az adott darabot. Csak annak ajánlom, aki szeret vagyonokat költeni korántsem kincset érő beltartalmú, indokolatlanul túlértékelt termékekre, és aki szívesen költ sok pénzt olyan minőségre, ami olcsón is rendelkezésre áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

hetesiedit

2019. július 10.

Összességében jó natúr fogkrém, nagy előnye, hogy fluoridmentes. Jól habzik, kevés is elég belőle. Viszont sajnos súlyosbította a fognyaki érzékenységemet, úgyhogy abba kellett hagynom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

HeythereDilayla

2019. július 3.

Nagyon szépen fehéríti a fogamat, és a polírozott hatást is szépen el lehet érni vele. Az íze nem erős, nem hányinger keltő, kellemes, és a többi fogkrémmel ellentétben, soha nem vérzett tőle az ínyem! imádom!
Egy pár kávé-cigi elleni fogkrémet már kipróbáltam, de egyik se hatott ennyi idő alatt ennyit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

csaknora

2019. július 2.

Nagyon finom ize van, nap végéig szuper sima és tiszta marad a fogam. Valamint körülbelül 1 hét alatt kifeheritette a fogaimat 😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

szucsnoem95

2019. április 4.

Nagyon sokáig elég, jó íze van és jól tisztít. Már jó ideje csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Nagyon sokáig elég, jó íze van és jól tisztít. Már jó ideje csak ezt használom.

adrii1223

2019. február 24.

Barátom régóta használja már nagyon, általa ismertem meg én is. Neki csak ez jó az ínyvérzésére és be kell vallani hogy nekem is elnyerte a tetszésemet, főleg összetevői miatt is. Már nagyon sokszor rendeltünk belőle újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

Hkanna

2019. február 13.

Kevés kell belőle, nagyon jól tisztít, kellemes íze van, nem szájcsípősen mentolos. Sokkal jobb,mint egy drogériás sima fogkrém, leginkább a tisztító hatása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 13.

IzaNagy12

2018. november 25.

Kedvencunk,a ferjem inyverzesen csak ez segitett!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Kedvencunk,a ferjem inyverzesen csak ez segitett!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.