Forever Living Products

Ár:   2740 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2016. május 31.

Kategória:   Egyéb

Fluoridot nem tartalmaz!

Ár: 2900 , Eladó: Adri12
Állapot: Új, Helyszín: Hajdúböszörmény, fizetés: előre utalás után posta, személyes átvétel Debrecen Hböszörmény

Nina091

2020. július 30.

A drogériákban kapható fogkrémekhez képest drága, de tényleg nagyon kevés kell belőle, sokáig kitart egy tubus. Én nagyon szeretem, szép fehérek tőle a fogaim és soha nem szokott vérezni az ínyem, ha ezt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Kata1998

2020. július 16.

Nagyon szuper fogkrém, jó az íze és javított az ínyemen is, sokáig elég szokott lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 16.

Barbara5

2020. július 14.

Iszonyatosan sokáig elég. Csak egy borsószemnyit szoktam tenni a fogkefére, de jócskán habzik így is:) árban sokkal jobban megéri, mint más fogkrém, ami baromi hamar elfogy. Ezt egyszer veszem meg, a többit 4-5x. Így sokkal jobban megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

budainiki22

2020. május 1.

Mióta ezt használom elmúlt a fogíny vérzésem, kellemes az íze, mivel nem túl erős és fluoridmentes. Fogfehérítő hatása miatt is szeretjük. Nekünk bevált, ezt használjuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

henrietta1217

2020. április 8.

Több napja várok, hogy véleményt írhassak, mert nagyon szkeptikus voltam. Súlyos visszatérő fogínygyulladásom van több hónapja. Már vagy 3x leszedettem a fogkövet, de mindig visszatér, pedig kiemelten figyelek arra, hogy hogyan mosok fogat és mivel. Sensodyne fluorid és sensodyne rapid fogkrémeket használtam. Minden fogmosásnál súlyosan vérzett az ínyem. A fogorvos is csak azt mondta, hogy váltsak fogkrémet, öblögessek Corsodillal, használjak Tantum verde sprayt, de semmi sem segített. A sray elmulasztotta a pirosodást egy napra, de ha nem fújtam be utána, visszatért.
Az itteni vélemények alapján rendeltem meg ezt a fogkrémet, mert valamilyen természetes megoldást kerestem, hisz nem lehet folyamatosan vegyi anyagokkal kezelni az ínyem, lehet, hogy már amiatt nem segített semmi, mert folyton káros anyagokhoz nyúltam.
Már az első fogmoságnál teljesen más volt ez a fogkrém. Olyan tisztának éreztem a fogam utána. Az ínyem ugyanúgy vérzett, de hamarabb elmúlt utána.
A második fogmosás este volt, ekkor már kevésbé vérzett az ígyem és a gyulladás, mintha visszább húzódott volna. De gondoltam, csak beképzelem.
Éjjel többször felébredtem, elkezdett nagyon húzódni az ínyem és úgy éreztem, hogy vérzik.... felkeltem és megnéztem. Teljesen visszahúzódott. Valóban vérzett, de talán a húzódástól, reggelre teljesen visszaállt, és nem is volt piros, már csak 1-2 helyen.
A reggeli fogmosásnál már nem éreztem azt a kis fogkövet, ami eddig ott volt, mintha eltűnt volna...
Nagyon kíváncsi leszek, de most úgy érzem, hogy 1-2 hét és teljesen rendbe fogja tenni a fogaim és az ínyem.... :) Még jövök majd véleménnyel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

D3tti

2019. november 20.

Átlagos fogkrém, ár-érték arányban nekem nem jön be, van nála sokkal jobb. Egyébként az íze számomra kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

teus0022

2019. október 22.

az összetevői nem jók és az íze is rossz. nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

az összetevői nem jók és az íze is rossz. nem szeretem.

Dudoka77

2019. október 11.

Az árképzés alighanem a forgalmazói rendszerben résztvevő tagok nyereségét hivatott kiszolgálni, mivel hatásában és összetevőiben ezt a fogkrémet messze lekörözik a polcokról levehető natúrtermékek, sőt, mivel SLS-t tartalmaz, el sem éri azok minőségét. Akármit is ír Paula Begoun, számomra semmiképpen sem sorolható a magas minőségű, egészségvédő termékek közé azon higiéniai, kozmetikai áru, amely SLS-t tartalmaz. Vegyészmérnöki diploma nélkül is pontosan be tudok számolni a kártékony hatásairól, hiszen szó szerint a bőrömön tapasztaltam. Lám, mióta kikerülöm ezt az összetevőt, nem hámlik pikkelyekben a bőr a lábszáramról, és nem kell testszerte nyáridőben is zsíros kenőcsökkel enyhítenem a szárazságot. Értelemszerűen, ha a bőrömet megkímélem ettől az ártalmas vegyi anyagtól, akkor a számba sem fogom bevenni, hanem ehelyett egy ezresért veszek Biomed fogkrémet, amely fluorid, SLS, PEG, mesterséges aroma és színezék nélkül védi és tisztítja a fogaimat. Ez volt az utolsó alkalom, hogy hiszékenyen bedőltem egy terméknek, csak mert a köré épített legendárium széltében-hosszában csúcsminőségűnek és természetesnek hazudja. Az első mostantól az összetevők áttanulmányozása lesz, akármilyen hírnév lengi is körül az adott darabot. Csak annak ajánlom, aki szeret vagyonokat költeni korántsem kincset érő beltartalmú, indokolatlanul túlértékelt termékekre, és aki szívesen költ sok pénzt olyan minőségre, ami olcsón is rendelkezésre áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

hetesiedit

2019. július 10.

Összességében jó natúr fogkrém, nagy előnye, hogy fluoridmentes. Jól habzik, kevés is elég belőle. Viszont sajnos súlyosbította a fognyaki érzékenységemet, úgyhogy abba kellett hagynom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

HeythereDilayla

2019. július 3.

Nagyon szépen fehéríti a fogamat, és a polírozott hatást is szépen el lehet érni vele. Az íze nem erős, nem hányinger keltő, kellemes, és a többi fogkrémmel ellentétben, soha nem vérzett tőle az ínyem! imádom!
Egy pár kávé-cigi elleni fogkrémet már kipróbáltam, de egyik se hatott ennyi idő alatt ennyit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.