Fragàncies del Montseny

Ár:   13990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Naurel.hu-n 13990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 18.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Naurel.hu, 13990 Ft

100% organikus masszázsolaj olívaolajban áztatott szalmagyopárral, levendulával, rozmaringgal és borsmentával.

Nem tartalmaz káros adalékanyagokat. Az IMO minősítésével rendelkezik.

Ár: 13990 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Zellerlevel

2015. december 8.

Remek választás volt. Egyszerűen imádom! Könnyedén beszívódik és selymesen puhává varázsolja a bőrömet. Az illata is nagyon egyedi. Nem is gondoltam volna, hogy egy egyszerű masszázsolajat így meg tud kedvelni az ember!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Limonene, Linalool, Geraniol, Eugenol, Coumarin

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

További info az összetevőről a KM-blogon >>