Fragonard Parfumeur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lin, Módosítva: 2016. január 19.

Lelőhely:   online külföldről

Kiadás éve: 2012

Illatösszetevők: grapefruit, bors, szegfűbors, magnólia, tömjén, cédrus, pacsuli és szantálfa.

Lin

2016. április 18.

Férjem használja, alkalmanként egyedi, különleges illat. Ő vette Franciaországban tett utazása alkalmával, fura de még sosem vett magának parfümöt, mindig nekem hoz valamilyen meglepi illatot. Mikor elkezdte használni, nagyon nem tetszett, de aztán hihetetlenül megszerettem.Közvetlenül kifújás után nagyon fullasztó, szeintem a tömjén miatt. Rövid idő múlva szépen szelidül, bújos, finom illattá alakul át. Szeretem a férjemen ezt az illatot, nem egy olyan illat amely minden második pasin érezhető. Viszont a nap végén már nem érezni. Ezért nem vonok le pontot, mivel edt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citral