Franck Boclet

Ár:   27 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: kundus, Módosítva: 2018. október 10.

Ár:   27 000 Ft

Megjelenés éve: 2016

Illatjegyek: füge, füge nektár, fügefa levél, virágos jegyek, galagonya, virginiai cédrus, szantálfa, borostyán, pézsma, vanília

Ár: 2,5ml/ 1.300ft 5ml/ 2.000ft 10ml/ 3.500ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.
Franck Boclet Angie és Etat Libre d'Orange Noel au Balcon
Ár: 3000 , Eladó: Amacsek
Állapot: használt, Helyszín: Biatorbágy, Budaörs, fizetés: személyes átvétel, posta, Foxpost

Szantobeata

2019. augusztus 18.

Meglepő,hogy nem sokan vèleményeztèk...nekem Ő a majdnem egyetlen olyan illatom,amit valaki mindig megdícsér.Szeretem a fügès illatokat,de az Angie nem az a hagyományos roppanós zöld füge,hanem nagyon nőies,karakteres,krèmes csoda. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Andyca

2019. január 20.

Próbáltam szeretni, de nem sikerült. Viszont lakásillatosítónak egész jó lenne a nappaliba 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 20.

gangix

2018. október 26.

Krémes füge, mintha cukorkristályokkal lenne körbevéve. Zöldesen édes, friss, fiatalos. Leszáradásában tökéletes, bőrközeli komfortillattá válik. Tartós, de visszafogott illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

Visine

2018. október 17.

Édes-fügés illat, amolyan kellemes fajta. De nem több.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 17.

Édes-fügés illat, amolyan kellemes fajta. De nem több.