Franck Boclet

Ár:   54 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. december 17.

Ár:   54 000 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: púderes-virágos

Fejjegyek: citrom, bergamot, narancs

Szívjegyek: ibolya, orgona, rózsa, narancsvirág, galbánum

Alapjegyek: cédrus, szantál, bőr, vanília, borostyán

Franck Boclet Married kiadó
Ár: 5000 , Eladó: Shine83
Állapot: 10ml.frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után,ajánlottan postán maradóra.
Franck Boclet Married üvegèben
Ár: 33000 , Eladó: Shine83
Állapot: 100/97ml., Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után,ajánlottan postán maradóra.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Anticinderella

2020. november 2.

Ő egy abszolút meglepetés a számomra, csere útján került hozzám, nem is fűztem hozzá túl nagy reményeket, gondoltam valami kellemes kis citrusos-virágos cucc lesz semmi több....
S valóban a citrusokkal indít, aztán előbújik a narancsvirág, a szantálfa és a vanília, kellemesen melengető illat így ősszel, s a leszáradásban van valami csavar, amitől egyszerűen folyamatosan kívánja az ember, kicsit olyan mint gyerekkorom zizi illata, amolyan nyálcsorgatós édes kis semmiség, s a tartóssága is meglepően jó, rajtam legalábbis még este is meglepően jól érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 2.

Parfuwoman

2020. június 7.

Na,ez a parfüm nagy rejtély számomra . Nem maga az illat,hanem az,hogy mivel fogott meg magának ? Abszolút nem az én stílusom ,leheletnyit mamás is,mégis imádom !!
Én imádom a mintákat,s mivel több van,szinte minden nap más illatot fújok,váltogatom az üvegeseimmel őket.
Ez teljesen véletlenül került hozzám, a mintacsomagom mellé adták ajándékba . S milyen hálás vagyok érte !! Rekordidő alatt elhasználtam ,szinte minden nap érte nyúltam (ami nem jellemző rám abszolút ). Valóban,az eleje nagyon friss,de édesen lágyan,nem vadul savanyúan. Aztán érkeznek a púderes lilavirágok vaníliaágyon. Időtlen illat,emlékeztet a Lilac love-ra,csak az rajtam nagyon elment szappanos irányba . Tényleg el tudom képzelni esküvőre,keresztelőre,anyósékhoz,romantikus randira,sőt szinte bárhova .
Megnyugtat ,feltölt,körülölel. Ha nem ezt fújom,akkor is szagolgatom az üvegemet ,imádom .
Sajnos tényleg nem tartós ,de sikerült elég jó áron rábukkannom,így nem morgolódok miatta . Próbáljátok ki,romantikus illat,nem csak romantikus hölgyeknek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 7.

rupililla

2020. április 29.

Az eleje friss, citrusos, balzsamos, kicsit fanyar. Nekem ez a rész tetszik a legjobban, teli van élettel!!.
Aztán marad egy púderes, édeskés illat , amiből a vaníliát érzem ki főleg, sajnos virágokat nem nagyon.
Ettől eltekintve nagyon szép illat szerintem! Tartósága közepes..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 29.

Ettől eltekintve nagyon szép illat szerintem! Tartósága közepes..

astarta

2020. január 15.

Kimondottan púderes-virágos illatokat kedvelö vagyok, de ez nem annyira jött be… Az eleje elég "kölniillat", leszáradás után már kevésbé, éles-szúrós, de valami kellemetlenség maradt benne továbbra is….

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Hydroxycitronellal, Citronellol, Eugenol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Farnesol, Citral, Geraniol, Isoeugenol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.