Franck Boclet

Ár:   34 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Parfuwoman, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. október 29.

Ár:   34 000 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden, online

Kiadás éve: 2017

Fejjegyek: bergamott, pillecukor, fekete ribizli (cassis), kókusz, méz

Szívjegyek: körte, jázmin, őszibarack, vanília, karamell

Alapjegyek: narancsvirág, ibolya, málna, fehér pézsma

silence

2020. november 23.

Ebből a Sugar-ból is egy gyári mintácskát sikerült tesztelnem.
A neve, és az illatjegyek böngészése alapján egészen másra számítottam.
Valami pillecukros, vaníliás - kókuszos gourmand csemegét vártam, ezzel szemben egy édes, virágos - gyümölcsös illatot kaptam, amiben leginkább az őszibarack dominál, majd a leszáradás során egy szimpla pézsmás illattá válik.
Hol van a többi ígért illatjegy? Hol van a feketeribizli, kókusz, méz, jázmin, körte, narancsvirág, vanília és karamell? Mindezt csak kerestem, de nem találtam.
Az illatjegyek olyan szépet ígérnek, de mintha nem is ezt az illatot szaglásznám (meg is néztem, hogy biztos ezt a mintácskát fújtam fel magamnak?)….. rajtam valahogy egészen más illat lesz…..
Nem mondanám rossznak, viszont az biztos, hogy nem lesz az én illatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 23.

Ebből a Sugar-ból is egy gyári mintácskát sikerült tesztelnem.
A neve, és az illatjegyek böngészése alapján egészen másra számítottam.
Nem mondanám rossznak, viszont az biztos, hogy nem lesz az én illatom.

tigerkid

2019. augusztus 29.

Korábban többször szagoltam ezt a parfümöt, de soha nem jutottam oda, hogy rendes mennyiséget fújjak magamra belőle,így nem győzött meg.
Erre valaki nekem adta a kis pár millis maradékát, mert nem tetszett neki. Én jól befújtam vele magam, és mondhatom, hogy teljesen más az illat csak úgy szaglászva, egy-két fújással, és sok fújással mindenhova. Annak ellenére, hogy erősen édes illat, van benne valami olyan rafinéira, hogy nem hagyja az embert nyugodni, és pár nap intenzív használat után be kell szerezni egy nagyobb változatot. Nekem eddig nagyon 5 csillag, kíváncsi vagyok, hogy az idővel fog-e változni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Parfuwoman

2018. november 25.

Up: nov.: Azóta próbálgattam és igazából elég unalmas illatnak érzem. Kicsit hasonlít Armani Code Cashmere-jára, amit be is szereztem, de az Armani sokkal izgalmasabb, mélyebb. Ez egyszerűen kommersz szerintem, pláne ebben az árfekvésben. Tudom, hogy megunnám egy idő után, mert nincs benne semmi plusz.

Pár hete olvasgattam itt arról ,hogy nyílt egy (számomra ) új parfüméria,fel is kerestem,amint tehettem. Nagyon szimpatikusak voltak az eladók ,akárcsak a Madisonban( a kedvenc parfümériám)nemcsak azzal voltak kedvesek,akin Gucci táska lóg 😀. ( Amit ,megjegyzem,én is szívesen elfogadnék ,de hát ki nem) Na szóval akkor az Erotica miatt látogattam be,de azt agyoncsapta a tubarózsa ,viszont a Sugar megtetszett. Kellett neki idő ,az elején kicsit semmilyen volt,aztán átalakult egy kicsi By Kilian Love don’t be so shy-á,csak annál izgalmasabb a kompozíció a pacsuli miatt. Rajtam ez nem volt túl édes ,csodálkozott is az eladólány,hogy mason ez fullasztó . Nagyon érdekes illat,2 óránként változik . Azóta nem jártam arra,de megyek még,nagyon tetszett . Ráadásul mindenféle árkategóriában találhatunk ott kincseket . Az illat egyelőre 4*,tetszik,de még nem szerelem. Tartóssága kiváló .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin