Frederic Malle

Ár:   42 000 Ft és 61 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aidanne, Módosítva: 2016. november 25.

Ár:   42 000 Ft és 61 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Eau De Magnolia Frederic Malle egy virágos új illata nőknek és férfiaknak.  Eau De Magnolia 2014-ben  alkották es az orr mögött Carlos Benaim áll.

Fej jegyeiben: calabriai bergamott; Középjegyei a magnólia, a vetiver és pacsuli; alapjegyek cédrus, moha és a borostyán.

Ár: 1000 , Eladó: KalozPepi
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás, személyes átvétel lehetséges,

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

andrea91

2019. április 28.

Én meg azt nem értem, hogy ez hogy lehet férfi illat?:D Elképzelni nem tudom pasin, semmilyenen.
Nincs vele baj, én is nekifutottam többször, csak nincs benne semmi olyan ami miatt visszavágynék, persze tisztaságillat szeretem is azokat, csak ez nekem annyira nem jött át bár látom másoknak nagyon is:D Nem rossz egyáltalán, csak valahogy én nem látom a különlegességét. A magnóliának pedig szerintem nagyon nem ilyen illata van. Amúgy tartós, kap két csillagot. Remélem más boldogabb lesz vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

niki84balazs

2018. november 14.

Az egyik legszebb tiszta illat!! Semmi bonyolitas, csak a harmónia, gyengedseg , báj és olyan luxus érzet h csak nagyon kevés parfumnel érezni ilyet! Olyan minimalista illat, ami tökéletes alkotás lett!!
Számomra teljes kábulat!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 14.

Számomra teljes kábulat!!

Tiziana

2018. február 11.

Őrület mennyire tetszik!!! "Pure" illat, kevés, de jól megkomponált összetevővel.
Minden a magnóliának van alárendelve.Letisztult, és olyan friss, mintha
ebben a pillanatban préselték volna ki a virágból az illatanyagot.
Friss és zöld, Chanel Cristalle Eau Vert-jére emlékeztet.Tartóssága kitűnő.
Amiért sajnos le kell mondanom róla az az, hogy kb.1 óra után már csak a vetiver,
nagyon fanyar,száraz illatát érzem.Olyan mintha kölcsön vettem volna a férjem kölnijét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

Minden a magnóliának van alárendelve.Letisztult, és olyan friss, mintha
ebben a pillanatban préselték volna ki a virágból az illatanyagot.
Friss és zöld, Chanel Cristalle Eau Vert-jére emlékeztet.Tartóssága kitűnő.

a12smuk

2017. október 23.

Erőlködtem egy darabig ezzel az illattal,ilyen-olyan időben,reggel-este,meg teliholdkor is,de mindig ugyanarra a végeredményre jutottam: rajtam nem működik egyáltalán.Uniszex illatként sem igazán bírom értelmezni,mert ez nekem/rajtam férfiillat. Egyáltalán nem krémes,hanem egy lineáris, száraz,fás,vetiveres virágillat,ami egy idő után olyan zavaró lesz,hogy nem is igazán szeretném érezni még a közelemben sem.Irgalmatlan tartóssággal van megáldva,akin működik és szereti az boldog lehet vele,engem nem szeret,de nem is bánom,meghagyom azoknak,akiket igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 23.

Cintia04

2017. szeptember 11.

Nagyon szeretem a magnólia illatát egyik legkedveltebb virágillatom amit bárhol, bármikor, bármilyen eseményről is legyen szó szívesen magamra öltök de ugye én az igazi, finom, tiszta, krémes magnóliát szeretem és aki már érezte és élvezte a magnólia virág igazi illatát az tudja miről beszélek. Amikor beleszagol az ember megszűnik a világ és kitisztul az elméje az igazi szépségek és értékek felé. Nos nekem pont ilyen ez az illat. Egyszerű, kedves, szerény, tiszta, mégis feledhetetlen. Az én bőrömön a bergamott, magnólia és a cédrus játszadozik a többi csak a háttérben muzsikál. Gyönyörű és mesteri alkotás. A tartóssága is egész napos. Aki kedvencének fogadja annak megéri az árát. Ha egyszer majd lehorgonyzok egy illat mellett és csakis egy mellett...akkor ő lesz az. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

wishes

2017. március 27.

A Madisonban ajánlották nekem, hogy szerintük illene hozzám ez az illat (már évek óta jó kapcsolatban vagyok a Madisonos fiúkkal-lányokkal), és bár elsőre is tetszett az illat, mostanában valahogy a vanílilás-pézsmás illatok bűvkörébe vagyok beszorulva, szóval picit idegennek éreztem magamon ezt illatot, aztán valahogy úgy alakult, hogy azt vettem észre, hogy valamiért egyre többször fújom :) Nagyon szuperül megkomponált illat és meglepően tartós, nyáron egyszerűen szuper lesz érte nyúlni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Marcsi66

2017. január 30.

Azt gondolom a szavak talán már értelmét vesztik,,én amikor megéreztem az illatát,rögtön tudtam h ez a kevés is,(csak egy fújós) a lányomat illeti,,,,mert Ő a legdrágább,a legszebb,a világot Ő jelenti, nekem,,,,megkomponált érzelem és szépség e parfüm,A magnólia krémes virágjában,leheletnyi fűszerei,csak sejlenek,olyan mintha a tiszta boldogság felé úsznék,,,,a csábítás persze itt is jelen van,nem tombol,egyszerűen csak bele lehet szeretni,( talán örökre )
Luxus parfüm,24 órán át,nagyon tartós,,,,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 30.

Luxus parfüm,24 órán át,nagyon tartós,,,,

aidanne

2016. november 26.

A leges-legszebb kremes magnolias parfum amit valaha ereztem. Sokszor, mikor az ember mrgcsomorlik az edes, egyensiku, vagy a fuszeres parfumoktol, akkor lep o kepbe, es lecsendesiti a lelkunket, atadjuk magunkat a kremes illatnak. Hatarozottan sexy, fuggetlenul attol hogy nem harsany, de nincs is szuksege hivalkodasra, arra teremtettek hogy csendben csabitson.
Igazi magnolia valodi kremes "agyon" talalva. Igazi lusux Frederic Malle birodalmabol. Zsenialis parfum, egy kiralyno, tartossaga 24 ora!
Fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

Fantasztikus!

Alkoholok: Alcohol, Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.