Freedom Makeup

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2190 Ft

"Ha szeretnéd hogy a sminked akár 12 órán keresztül hibátlan maradjon ki kell próbálnod ezt a sminkfixáló sprayt! Sminkelés előtt az arcodra fújva remek alapot biztosít a sminkednek, és a smink végén az arcodra permetezve mozdíthatatlanná teszi a sminket!"

Ár: 2190 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
muszika

2018. október 26.

Tartosit es egysegesit egesznap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

Tartosit es egysegesit egesznap.

mellcsiii

2016. november 7.

Azt vettem észre, hogy tartósabb lett tőle a sminkem, szóval már ezért megéri. Viszont, amiért inkább használom, az az, hogy egységesíti az összképet. Ha túl púderes az arcom, akkor eltünteti, viszont, még ha nem is látom, hogy tudna javítani, akkor is pici pluszt ad. Minden nap használom szinte, így egy félévet már kibírt a 100 ml, szóval még gazdaságos is. 1290ért vettem, de újraveszem szerintem teljes áron is. Nagyon jó cucc! Nem próbáltam a Fix+-t még, de ezek után valahogy nem is vágyom rá már:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Lina14

2016. október 11.

nekem a sminkem annyira nem mattította, maximum 1-2 órával, de beszáradt sminkek felélesztésére és szemhéjpúderek intenzivitásának fokozására isteni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 11.

tothnikolett

2016. szeptember 16.

Körülbelül 2 hete használom de imádom. A zsíros bőrömet is elég jó mattítja és kordában tartja a nap során.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Nicus

2016. június 15.

Nemrég szereztem be ezt a fixálót. Eddig Avonos fixálót használtam,de az borzasztóan szárította, elnehezítette az arcbőröm, ráadásul nem fixált semeddig:(. Az arcom is tiszta pikkelyes volt tőle, alig vártam, hogy lemoshassam.
De ez.... Eddig mégcsak egyszer használtam,de a sminkem tartott, nem fénylett át, és arcom is bársonyosan puha volt*.*
Egyenlőre 5 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Egyenlőre 5 csillagot adok.

GNóri

2016. június 10.

Tényleg jól fixál, szépen 'összemossa' a sminket, ha az egy kicsit darabosra vagy vastagabbra sikerül, az arcom szép bőrfényű lesz tőle, viszont irdatlanul szárítja a bőröm:( Eddig sem használtam minden nap, viszont így már nem szívesen nyúlok felé alkalmakkor sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

nikita

2016. április 24.

Tökéletes, csodálatos, egész napra fixál, nem csillog de nem is hullamatt, nem vágyom drágább verzióra utána:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 24.

peto.kittus

2015. október 15.

Tökéletesen meg voltam vele elégedve (egy egész spray elhasználása utáni vélemény). Ára a mennyiséghez képest lehetne olcsóbb, de ettől függetlenül újravevős lesz nálam (épp egy másikat tesztelek, utána) Gyorsan megszárad és egész nap nem engedi kifényesedni a T vonalam, úgy hogy púdert sem rakok fel.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1