Freedom Makeup

Ár:   350 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Pepco, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   Pepco, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Pro Impact körömlakk kollekció gyönyörű, remek fedésű és tartós körömlakkokat foglal magába.

aalexaa

2019. január 31.

3 db van, egy szürke, egy piros és egy pezsgőszínű. A színek szépek, jól fednek, de nagyon lassan száradnak. A tartósságot még sosem volt lehetőségem megtapasztalni, mert pár órával lakkozás után mindig annyira tönkremegy, hogy le kell mosnom. Többet szerintem nem is fogok próbálkozni, kuka mindegyik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

banhanna

2019. január 31.

Nekem bejött. Jobb, mint a Miss Sporty lakkok... Nem kopik könnyen, pedig mosogattam is. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

itsnotvanessza

2018. augusztus 12.

Szerintem árban megéri, kettő három réteg kell, 3. nap után kopik://

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Szerintem árban megéri, kettő három réteg kell, 3. nap után kopik://

Bettii98

2018. március 20.

Botrány! 444 és 469 árnyalat van meg nekem. 3 réteget kell felkenni,hogy látszódjon. Nagyon lassan szárad. Nagyon büdös. Mindegyik körömlakknak van egy alap szaga,de ez nagyon durva. Miután megszárad és hozzáérek valamihez elkenődik. Olcsó húsnak híg a leve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

csillu

2018. február 28.

Több színt is vettem már a Pepcoban 140-360 ft közötti áron. Eddig még mindegyik bevált. Az ecset nem épp a kedvencem, de elég jól lehet dolgozni vele. A színek változók, van, amelyikből egy vastagabb réteg elég, van amihez kettő réteg nagyon kell. Száradását nem tudom pontosan, mert mindig használok gyorsszárító fedőlakkot. Tartóssága meglepően jó, bár én max 4 napig hordok egy színt. A négy napot viszont abszolút vállalható minőségben hozza. A színek olyanok, mint az üvegben, nem ért meglepetés. Igazából nem tudok belekötni. Továbbra is megnézem a lakkos kosárkát a Pepcoban és ha látok egy izgalmas színt, akkor meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

MikasAckerman

2018. január 2.

360 forintért vettem a Pepcoban egy gyönyörű, enyhén csillogó sötétszürkét. Viszonylag gyorsan szárad, egy vastagabb rétegben már tökéletesen fed és egy jó fedőlakkal akár 4-5 napig is bírja. Nem épp egy Sally Hansen vagy Rimmel, de ezért az árért korrekt kis termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

hadri

2017. november 12.

Sajnos az árnyalat nevét nem tudom, mert már kidobam (az üvegben gyöngyházfényűnek tűnik, pezsgő színre emlékezet). Az egy dolog, hogy nagyon büdös, de sajnos a színnek köze sincs az üvegben látható színhez, egy rétegben szinte semmi sem látszik belőle, több rétegben meg lehetetlenség felvinni, mert még 20 perc alatt sem volt képes megszáradni. Tipikus példa arra, hogy olcsó húsnak híg a leve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

manitia

2017. október 16.

Ez jó! 360,-ert vettem pepcoban. Több mint egy hétig bírta a körmömön (az ezer forintos avon 2.nap lepattogott). Elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Ruzsmanias

2017. április 18.

4. Napja van fenn a körmömön és eddig elégedett vagyok vele. A száradási ideje olyan 10-20 perc körül van. Ha nagyon bele akarok kötni, alulról lepattogott 1-2 helyen de ezen kívül teljesen rendbe van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

laszloenci

2017. március 1.

Az itt olvasottak alapján nem fűztem sok reményt a körömlakkhoz, mégis mikor 140 (!!) forintért árulták a Pepcoban, nem tudtam ellenállni. Gondoltam, egy próbát bőven megér. Szerencsére meg kell cáfolnom az előttem szólókat, nekem nagyon bevált! Gyorsan szárad, szép a fedése, igaz könnyebben kopik, mint más márkáké, de ennyi pénzért elnézhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 1.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, felületi hártyaképző és sűrűség szabályozó polimer (ismétlődő egységekből felépülő, nagyméretű molekula).