Freeman

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 400 Ft

Az avokádó és zabkása kivonattal készült agyagos krémpakolás megtisztítja bőröd a pórusokat eltömítő szennyeződésektől, javítja a faggyúműködést és elősegíti a bőr természetes tisztulását. Rendszeres használatával bőröd lággyá, selymessé válik.

Ár: 1 400 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

GZsanka001

2020. június 22.

Nagyon szeretem ezt a maszkot . Inkább nyáron használom amikor olajosabb a bőröm , szépen tisztít, puha lesz utána a bőröm azonban egy kicsit szárít úgyhogy mindenképpen hidratálni kell utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

szivecske

2020. június 18.

Marcipán illata van... inkább megenném. :D Amugy nem rossz termék, de nem csinál csodát, nekem túl nagy kiszerelés és ahhoz képest azért elég unalmas (semmi extra). Használom egy ideje, utána kellemes a bőrérzet, amit hagy, de a hatása nem győz meg... nem veszem újra egy ideig, az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

vikimaja

2020. június 2.

Nagyon szeretem ezt a maszkot, a pattanásaimat szépen leszárítja, de a bőrömet nem szárítja ki és jól tisztítja a pórusokat. Már többször újravettem és még biztosan fogom is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

Fahej10

2020. június 1.

Szeretem ezt az arcpakolást, heti 1x használom. Használat után puha, friss és egyenletes bőrtónus. Valamennyire tisztítja a pórusokat is. Én mindig megvárom, amíg teljesen megszárad, illetve előtte használok arclemosót, arcradírt és tonikot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. április 21.

Azért vettem ezt, mert csak ez volt akkor nagy kiszerelésben, ami nem lehúzhatós. De nagyon megérte, leszárítja a pattanásaimat és puha lesz tőle a bőröm, kicsit nehéz leszedni de annyi baj legyen, jó az illata és az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 21.

Virgi

2020. március 15.

Meg vettem csak mert "olcsó, és sok", de nem bántam meg. Szépen tisztítja a pórusokat, és ami számomra a legfontosabb, nem szárít. Tuti újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 15.

krisztinak276

2020. február 5.

Olyan se veled, se nélküled a kapcsolatunk. Egyrészt tök szépen tisztít, mikor megbolondul a bőröm és a semmiből előjön egy jópár fájó pattanás, de a hűha érzés az elmarad. Viszont nekem iszonyatosan tudja csípni a szemem, hiába figyelek direkt, hogy ne kerüljön a közelébe se 😞
Összességében ilyen árért nem nagy pénzkidobás, de miután ezt az egy tubust elhasználtam nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 5.

palibogi

2020. február 1.

Nekem eddig tetszik! Nemrég vettem. Az arcom a lemosás után nagyon puha, és nem zsíros :) nem is szárít. Használat után picit piros lesz az arcom, de az hamar elmúlik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

laanna

2020. január 24.

Szeretem az illatát és a hatását is érzem. A világ végéig is elég belőle egy tubussal, mert nálam nagyon lassan fogy heti használat mellett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Lina14

2019. szeptember 11.

Mint a loreal agyagmaszkok, olyan a hatása. Szépen összehúzza a pórusokat, kicsit szárít, így csak zsíros bőrre ajánlatos. Kell utána hidratáló, inkább este ajánlatos. Nekem is kicsit csípett azelső használatkor, de nem volt olyan vészes. Érdemes azonnal lemosni, amint megszáradt, elég kényelmetlen érzés, erősebbre szárad mint az eddigi maszkjaim. Összességében nem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Colloidal Oatmeal
Hidratálók: Propylene Glycol, Colloidal Oatmeal, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.