Freeman

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vviragg, Módosítva: 2015. november 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez az egyedülálló maszk és bőrradír méregtelenítő hatású. Először is, természetesen tisztíó aktív szén segít elnyelni az olajat és a szennyeződések anélkül, hogy túlzottan szárítana. Ezután a fekete cukor segít hámlasztani, lággyá és tisztává varázsolja az arcbőrt. Tökéletes minden bőrtípusra.

Ár: 1000 Ft , Eladó: GossipGirl
Állapot: Új, nem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges
Nashuaaa

2019. szeptember 16.

Nem arcradírnak, hanem testradírnak vettem, mivel arcon csak hámlasztani szoktam, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni, de testradírként nagyon jó. Az állaga külön jó, mert tényleg nem is folyik túlzottan, hanem van egy sűrű zselés szerű állaga. Nagyon hatékonyan radíroz, valahogy jobb, mint más ilyen termékek, amiket próbáltam, puhább és simán, ápoltabb érzetű utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

clairenoctuelle

2019. március 8.

Régóta kerestem, sajnos elég kevés helyen lehet kapni (végül az Ázsia Centerben bukkantam rá). Minőségi termék szép összetevőkkel, amelynek igazi spa élmény a használata. Eddig még csak arcradírként próbáltam, de mivel jó erősen radíroznak a szemcsék, testre is ki fogom próbálni ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Odri

2019. január 28.

Valamiért kimaradt az életemből ez a termékcsalád. Eddig! Annyira csodálatosfantasztikusszuperkirály ez a bőrradír, hogy soha többé nem akarok más bőrradírt használni. Ilyen puha és tiszta egyetlen másik bőrradírtól sem volt a bőröm és nem csak arcra próbáltam ki, hanem a combomon is és ott is szuper. Óriási kiszerelés nagyon jó áron, csodás összetevőkkel. Le is megyek a sarki kis drogériába ahol ráleltem és mindet felvásárolom. Kevés rá az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

BlondieGrl

2018. február 22.

A kedvenc maszkom!
Felváltva használom 4másik testvérével de őt szeretem a legjobban!
Kissé nedves arcra viszem fel,hagyom 10percig,utána nedves kézzel elkezdem masszírozni és lemosni,használat után hihetetlen puhának és egyenletesebbnek érzem az arcom!
Sok másik arcradír inkább "szétkarcolta" az arcom mint jót tett,ezzel ilyen nem fordult elő! Mihelyst fogyóban lesz veszem is újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

A kedvenc maszkom!
Felváltva használom 4másik testvérével de őt szeretem a legjobban!

Etie

2017. december 16.

Imádom!
Még Hollandiában mondtam páromnak, hogy hozzon nekem egy fekete lehúzhatós maszkot, de véletlenül ilyet hozott. Kis morgás után kipróbáltam, és beleszerettem.😍
Inkább testradírnak használom a durvasága miatt, arcra elég havonta. A narancsbőrös combjaim, fenekem, bababőr puhaságúvá varázsolja fürdés után.
Most hogy már rájöttem hogy itthon is kapható, alap darab lesz a fürdőszobában. 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Imádom!

eperturmix

2017. november 1.

Nagyon szeretem,biztos,hogy újrafogom venni.Tetszik az állaga,hogy jól eloszlatható,nem darabos,nem folyik,jut mindenhova.A szemcséktől sűrű,de nem karcol,levisz mindent,és nem is szárít.Jó hozzáérni a bőrhöz.Akciósan ezer forint körül nagyon szuper,de teljes áron is megveszem,mert nagy kiszerelés.Erősen ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

briiidget

2017. július 3.

Tetszik, hogy maszk és hámlasztó egyben. Problémás bőrre nagyon ajánlom, nekem ő és az avokádós testvére is nagyon jól szoktak jönni pattanás vészhelyzetek esetén. A mélytisztításban is szuper, biztos, hogy újra fogom venni. Egyetlen negatívuma, hogy a bőrön lefelé igyekvő cukorszemcsék csiklandozzák az arcbőrt, de ennyit szerintem be lehet vállalni egy jó arcpakolás érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Glowycosmeticsblogspot

2017. május 4.

Pont kerestem egy arcradírt, mikor megláttam azonnal tudtam, hogy kell, imádom az ilyen fekete maszkokat, igazából nagy hatást nem vettem észre, azon kívül, hogy radírozik. Jah és cukor íze van xddd

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 4.

delfi

2016. november 9.

Nagyon szeretem! Hagyom radírozás után még vagy 10 percig hatni. Egy héten egyszer bőven elég használni. Szuper és gazdaságos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

balankaa01

2016. augusztus 5.

Egy használat után írok véleményt, mert nem bírom ki...
Nagyon régóta epekedtem már egy ilyen után, de eddig soha nem találtam sehol, viszont most külföldön lecsaptam rá rögtön, ahogy megláttam.
Durva szemcséjű - nagyon durva -, épp ezért szárazon nagyon fájdalmas volt végigdörzsölni vele az arcomat, DE! Ilyen puha talán egy radír után sem volt az arcom. Hetente csak egyszer tervezem majd használni, vagy lehet, hogy csak két hetente, mert van finomabb szemcséjű radírom is, azért annak az illata is jobb.
Viszont egyáltalán nem bánom, hogy megvettem! Remélem, hosszabb távon sem ábrándulok ki belőle. Majd updatelek, ha megváltozik a véleményem, addig is egyértelműen 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Egy használat után írok véleményt, mert nem bírom ki...

Hidratálók: Sucrose, Propylene Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Orvosi vízitorma kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló és illatanyag. Paula Begoun szerint egy kevés kutatás utal arra, hogy szájon át fogyasztva rákellenes hatása van a vizitormának. Szintén van arra utaló kutatás, hogy a növény antioxidáns tulajdonságú, de hogy a bőrre kenve is megtartja-e ezt a tulajdonságát azt nem tudni.

A kutyatejfélék családjába tartozó fa kivonata. Kérgének a kivonata és a diószerű termésének az olaja egyaránt használt a kozmetikumokban. Mindegyiknek bőrpuhító (emollient) és bőrjavító hatása van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak