Freeman

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. október 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás

Cukor alapú testradír gránátalma kivonattal.

sannabella

2017. június 25.

A cukor alapú testradír ebben az esetben szó szerint értendő. Kristálycukor grátánalma illattal. Igazi brutális radír, ezért én mindig csak a fürdőkádban használom és nagyon ritkán, mert a kristálycukor potyog össze-vissza, de miután a nagyja lepergett elkezd beszívódni. Kicsit furcsa érzés utána, mert mintha ragadós réteget hagyna a bőrön, ezért ha több pakolást használsz egyszerre semmiképp ne ez legyen az utolsó. Azt kell mondjam, hogy a Freeman termékek közül talán vele vagyok a legkevésbé kibékülve, de még így is bőven megérdemli a négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Sucrose, Propylene Glycol, Glycerin

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak