Best of Beauty 2019

Freeman

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: makacs.imola, Módosítva: 2017. november 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Az arcradír használatával könnyedén eltávolítható a pórusokat kitöltő szennyeződéseket, illetve a száraz felső hámréteget. A grapefruit kivonatot tartalmazó készítmény tisztító hatása mellett hatékonyan hidratálja és selymessé teszi a bőrt.

sailorluna

2018. augusztus 3.

pár éve még használtam radírokat, bár sokat nem segítettek. ma már tudom, hogy ezek a szemcsés cuccok nem tesznek jót a bőrnek, ezért arcra nem használnék már ilyet. akkoriban szerettem ezt a radírt, tetszett a zselés állaga, a radírozó szemcséi aprók, kíméletesek voltak, és az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Ancsuk

2015. november 6.

Furcsa, mert én ma vettem egy ajándékboltban és mindig szoktam látni!:0 ennek is valami isteni finom illata van, eléf aprócska gyenge a benne lévő szemel de szerintem igy is szépen teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 6.

merchajnalka

2014. május 24.

Imádom a grapefruitot, és úgy vagyok vele, amit szívesen megeszek, azt szívesen kenem az arcomra is! Nagyon szeretem a Freeman pakolásokat, lemosókat, próbáltam már az avokádósat és a barackosat és csak jó tapasztalataim voltak velük. Alapvetően a Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit krémes arclemosót használom (http://kremmania.hu/kremek/neutrogena-visibly-clear-pink-grapefruit-kremes-arclemoso) napi rendszerességgel, mert nagyon tetszik az állaga és rendkívül felfrissíti a bőröm, mégsem húzódik utána, egyszerűen odavagyok az illatáért. Azonban hetente 1, de inkább 2 alkalommal szeretek radírozni és arra ezt a Freemant választottam. Nagyon apró szemcsék vannak benne, így egyáltalán nem sértő, irritáló a radírozás, gyengéden tisztít és finoman hámozza le az elhalt réteget az arcomról-nyakamról. Mindennap ugyan nem használnám, de így felváltva megtaláltam a számomra tökéletes reggeli első lépést az arctisztításhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 24.

rhinestone

2014. május 23.

Kellemes illat, állag és hatás, elég sűrűn használom, mivel nem durvák a szemcsék benne, így nem is okoz gondot. És hiába a rendszeres használat, elég tartós, imádom ezt a gigamega kiszerelést, végre nem a vacak 50 ml-s kis tubus.. Kap egy négyest mert nálam a barackos verzió az ötös. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

cs.kitti57

2014. január 23.

Néhány hónapja használom és nem igazán jött be. Az illata csodás, az állaga nekem túl sűrű, viszont gyengéden radíroz csak és hagy egy réteget a bőrömön lemosás után. Elhasználom de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

mignon

2012. július 6.

Az avokádós maszk volt az első ettől a márkától, amit használtam. Gondoltam kipróbálom a radírt is. (Azelőtt Balea Balea Creme Peeling Arcradírját használtam, ami nagy kedvenc még most is.)
Nagyon kicsik a szemcséi, nincs is benne sok, de jól tisztít és nagyon kellemes érzést nyújt. Az illata, pedig valami fantasztikus. Használata után nagyon jó puha és selymes a bőröm, de nem is tudom, a Balea marad a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Butylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!