Frei

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alakformáló olaj a feszesebb vonalakért

Alakítja és simává teszi a bőrt, csökkenti a narancsbőrt és feszesebbé teszi az olyan problémás területeket, mint a has, a lábak, a fenék és a felkar. Ezzel párhuzamosan intenzíven táplálja az igénybevett bőrt.

Nem tartalmaz alkoholt, színezéket, tartósítószert, ásványi olajat (paraffin), PEG származékot, szilikont.

vivia

2019. július 4.

Én szívesen megírom az első értékelést, mert elhasználtam egy flakonnal és tervezem a következőt. Általában nem szeretem az olajokat, de ez (és talán a Nuxe) kivétel. Könnyű/ vékony olaj, citrusos-friss illattal, és úgy vettem észre, hogy tényleg hatásos. Nem tesz csodát, de csodaszer, hogy egész pontos legyek. Gyorsan felszívódik, selymes érzet marad utána, nem fűztem nagy reményeket egy alakformáló olajhoz, nekem kellemes meglepetés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.