Frezyderm

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: tothboglarka, az összetevőket feltöltötte: razovairotkiv, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes, gyógynövényes hatóanyagaival javítja a kisbaba fejbőrének élettani működését. Már 3- 4 használat után szinte teljesen eltávolítja az elhalt hámsejteket. Használatával megelőzhető az új pikkelyek kialakulása!  Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt, több védőnő és gyermekorvos, akik napi szinten találkoznak a jelenséggel visszajelezte, hogy még a nagyon makacs koszmót is eltávolítja!

• E vitamin tartalma által fokozza a sejtregenerálódást, erősíti a babákimmunrendszerét. Védi az érzékeny baba fejbőr sejthártyáit a szabadgyököktől.
  • Kamilla olaj és alfa-bisabol tartalma révén csökkenti a védtelen bababőrszárazságát, viszketését és gyulladását, és helyre állítja a bőr folytonosságát!

Katalin0103

2017. április 12.

Nagyon jó termék. A Babé koszmó elleni sampon nem használt, de ez a Frezyderm első alkalommal leszedte a gyerek fejéről a vastag sárga koszmót.
Nem olcsó, de megéri az árát mert alapos, így ez alapján így elsőre csillagos ötös nálam!!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 12.

tothboglarka

2013. január 28.

Korábban feltettem a Könnymentes sampont. Ez az olaj, pedig, amit mellé vásároltam csomagban. Egy tubus elég volt mind a két gyerkőcnél. Sajnos az orvostól kapott csodaszerek nem tüntették el a fejükről a koszmót. Megvásároltam ezt az olajat és valóban már a harmadik használat után csökkent a koszmó mennyisége. Ajánlani tudom mindenkinek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.