Frosch

Ár:   700 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eple, Módosítva: 2018. július 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden tisztító tusfürdő aloe verával a kellemesen lágy bőrérzetért. PH-semleges, vegán termék. Nem tartalmaz EDTA-t, parabént, natúrkozmetikai tartósítószert. Bőrkímélő hatása dermatológiailag igazolt.

Loona

2020. december 6.

Nálam is régóta volt kívánságlistás ez a tusfürdő (azaz általánosságban a márka tusfürdői), mire most ősszel végre eljutottam odáig, hogy végre kipróbáljam. Évtizedekben mérhető ideje használom örömmel a márka egyéb termékeit (először a békaimádó énem figyelt fel rájuk, de a cég általánosságban is szimpatikus a filozófiájával és a környezethez való hozzáállásukkal), ezért kíváncsi voltam, ezen a téren mit alkottak. Minőségre most sem csalódtam bennük :)

A termék átlátszó, színtelen, géles állagú, a sűrűsége megfelelő ahhoz is, hogy a kupak adagolójából pont csak annyi jöjjön ki, amennyit szeretnénk, és ahhoz is, hogy jól el lehessen oszlatni a bőrön. Nekem nincs gondom a habzásával (azaz nem vettem észre, hogy nem habzana eléggé), megfelelően tisztít, de nem irritál, és nem szárítja a bőrt ebben a hideg időben sem. Finom, enyhe (és csak zuhanyzás közben érezhető - nálam ez pluszpont) illata van, ami az én orromnak passzol ehhez a hideg időhöz, szívesen használom. Amiért ennek ellenére nem kap öt csillagot, az az ára: bár tetszik a termék, annyira azért nem nagy durranás, hogy a teljes árán (ami már nem az itt feltüntetett 700 forint, hanem 900 forint körül van mindhárom nagyobb nevű drogériában) rendszeresen újravegyem, kicsit túlárazottnak tartom. A márka termékei sosem voltak a legolcsóbb kategóriásak, de más termékkategóriában ennyivel azért nem drágábbak más márkáknál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 6.

bernadettu

2020. április 15.

Jöttem felpontozni, egy csomó tusfürdőt kaptam karácsonyra de mind irritál egy picit gyakori használat mellett, de ezzel imádok tusolni, gyakori használat mellett sem okoz irritációt, úgy láttam, már megjelentek új illatok is, biztos ki fogom próbálni.

Már egy ideje kívánságlistás volt nálam ez a tusfürdő, úgy alakult, hogy előtte az Yves Rocher zöld tea illatú tusfürdőjét használtam és az illaton kívül eléggé hasonlóak, géles állag, friss illat, nem habzik erősen, nem szárít, de valahogy nekem is inkább a hideg idő közeledtével a krémes állag áll a szívemhez közelebb, ezt inkább tavasszal-nyáron tudom elképzelni vagy még így vénasszonyok nyara típusú időben.
A 4. csillagot arra adom, hogy jóval kedvezőbb az ára és nagyobb a kiszerelése mint az YR hasonló tusfürdőjének és az adagolója sem töri le a körmöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

S.K

2020. március 15.

Kezdjük kívülről az értékelést és haladjunk a lényeg felé ☺ A csomagolása egyszerű, de nagyszerű. A szememben pont azt jelképezi, mint maga a Frosch termékek. Az illata nagyon jó. Eddig rajongója nem voltam az aloe verának, de valami történt velem....egyszerűen aloe verát akarok csak magamra ☺ Jó vele zuhanyozni, megnyugtat. Igazi tisztaság érzetet ad. Annyi negatívum van vele, hogy picit feszül a bőröm tőle. Nem veszélyes, de.....van sajnos egy de.....Nyárra nagyon jó lesz, télen tényleg a krémesebb tusfürdők az igaziak. Az enyhe bőrfeszüléstől még nyugodt szívvel használom, de így nem adhatok neki 5*-ot😢......pedig az az aloe vera illat 😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 15.

zonga

2019. november 27.

Jó az illata, kellemes használni. Pozitívum, hogy nagyobb kiszerelés az átlagnál, és minden mentes. Negatívum, hogy alig habzik, de ez csak először furcsa, utána nem zavaró. Sajnos nekem is viszket folyamatosan a bőröm, mióta használom, jobban szárít, mint amennyire kellene. Pedig pont nem ezt várnám tőle. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 27.

sssniki

2019. szeptember 21.

Nagyon kiszerettem volna próbálni a márka tusfürdői közül valamelyiket. Ennek tetszett meg legjobban az a friss, tisztaság illata, így ez jött velem haza. Hatalmas a szerelem, mert nem irritálja az érzékeny bőrömet! Szerintem az ára is korrekt. Nekem 5* mert semmi kifogásolhatót nem találok vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

tincsolino

2019. augusztus 30.

Nagyon könnyű, géles állaga van és friss illata, viszont pont emiatt kevésbé habzik és kicsit sem krémes, és ezt hiányolom belőle. Egyébként nincs vele gond de én a kicsit krémesebb állagot preferálom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

bbianka9

2019. augusztus 13.

Szeretem a Frosch termékeket ezért is örültem amikor megláttam, hogy van már tusfürdőjük is. Azonnal vennem kellett egyet! Bár én 3 tusfürdőt cserélgetek de nincs vele semmi problémám. Kellemes az illata, az állaga is jó és nem okoz ekcémát. Legkozelebb a gránátalmás változatát is kipróbálom mert annak is nagyon tetszett az illata. Ár-érték arányban szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Kitts

2019. július 22.

Az aloe vera felirat nálam instant vásárlás, a dizájn is tetszett, pont egy egyszerű, zöld, sallangmentes, mindenmentes, nem csillivilli tusfürdőre vágytam. Tökre örültem a jó véleményeknek is.

Az első heti használat alatt mindent szerettem benne. Az illata lágy, finom, nem tolakodó, táplálónak éreztem és az állaga sem rossz (bár nem fulladtam meg a habban). Aztán egy-másfél hét után sajnos előjött a viszketés, amit ezelőtt jó ideje nem éreztem (mandulás naturebox óvott ettől már jó fél éve). Heti 1-2 alkalommal elhasználom azért, kukát nem érdemel, de a viszketés miatt nem nyert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

pankalino

2019. június 24.

Nagyon jó tusfürdő. Kellemes illata van, puha, sima tőle a bőröm, és egyáltalán nem irritál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

linda.nemeth

Korcsoport: >54
2019. február 6.

Kb 2 hete vettem, de már most biztos vagyok benne, hogy nagyon sokáig a kedvencem lesz mert mindenben megfelel az elvárásomnak. Diszkrét illata van, aloevera tartalma végett puhán tartja a bőrömet és kevés mennyiség is elegendő belőle mert épp annyira habzik amennyi szükséges. Szeretem az aloe és a Frosch termékeket, ezért különösen örültem amikor rátaláltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. február 6.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid