Best of Beauty 2019

Frosch

Ár:   900 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2011. augusztus 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Az utántöltős folyékony szappan termékcsalád 3 illatban kapható: gránátalma, mandulatej és aloe vera. A dizájnos folyékony szappan tubust csak egyszer kell megvenni. Ezt követően az utántöltő segítségével pénzt és hulladékot spórolva folyamatosan pótolhatja az elhasznált mennyiséget.

Kiszerelés: 300 ml

livtyke91

2019. június 14.

Jó termék, szeretem a Frostól a mosogató szerüket, azért gondoltam, hogy kipróbálom, de nem csalódtam benne. Jól hidratált, és az illata is kellemes, és aránylag gyorsan felszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Fanfarsang

2017. november 18.

Legjobb illatú folyékony szappan! Az állaga kitűnő!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

Legjobb illatú folyékony szappan! Az állaga kitűnő!

yasmine1122

2016. május 4.

Grànátalmásat vettem meg, most akciós az utántöltő a Dm-ben. Engem nem nyűgözött le. Lehet hogy bio, de szétszárítja a kezemet és az illata se tetszik. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

pcksz

2016. február 15.

A mandulatejes változatról tudok csak nyilatkozni, annak nagyszerű az illata, az állaga, jól habzik, és csak minimálisan szárít. Teljesen megéri az árát szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Diva87

2015. augusztus 5.

Ekcémára hajlamos a kezem, ez a szappan csodát tett vele. Nem olcsó, de megéri áldozni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

jkrisztie2

2014. július 29.

Akció keretében most féláron vettem az új kék áfonyás illatban :)
Isteni illat, a megszokott, szuper Frosch minőség! Érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Akció keretében most féláron vettem az új kék áfonyás illatban :)
Isteni illat, a megszokott, szuper Frosch minőség! Érdemes kipróbálni!

mazsola

2014. február 18.

Imádom a gránátalmás változatot! Egyedül az ára az, amiért levonok egy csillagot, nagyon húzós! De nekem nagyon érzékeny a bőr a kezemen, így kénytelen vagyok áldozni rá... Azt tapasztaltam, hogy a folyékony szappanok közül egyedül ettől nem jön elő ekcéma a kezemen. Meg persze a natúr szappanoktól, de azok nem olyan kényelmesen és higiénikusan használhatóak, mint egy pumpás folyékony szappan. Én utántöltőt eddig sosem találtam, így most már van pár üres pumpás flakonom is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 18.

mihrek

2014. január 20.

Nagyon szeretem! :) De már fogyóban van, úgyhogy épp kapóra jött egy akció, így most féláron tudtam megvenni, ráadásul új, kék áfonyás illatban :) kíváncsi leszek rá :) Rögtön 3 utántöltőnyit vettem belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Spengi

2012. december 12.

A mandulatej változatot rendszeresen használom. Kellemes illatú és más folyékony szappanokkal ellentétben nem szárítja kis a kézfejem bőrét. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 12.

timilla

2012. november 7.

A gránátalmásat használtam, szerettem az illatát és nem szárította a bőröm, de szerintem drága. Kuponnal vettem és úgy megérte, de teljes áron már nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 7.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid