Frosch

Ár:   700 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Eple, az összetevőket feltöltötte: eviszv, Módosítva: 2018. október 30.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden tisztító tusfürdő gránátalmával a kellemesen lágy bőrérzetért. PH-semleges, vegán termék. Nem tartalmaz EDTA-t, parabént, színezéket és állati összetevőt. Bőrkímélő hatása dermatológiailag igazolt.

claudia.nyilas

2021. január 22.

Sajnos ezt benéztem.... nagyon megtévesztő volt az eleje és a finom illata. Nagyon régóta nem használok ilyen SLS tartalmú tusfürdőket, ez meg sajnos az a habzós,”csúszós” fajta tusfürdő....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 22.

Illa

2020. október 21.

Nagyon klassz tusfürdő! A bőröm imádja, az összetevői szépek, és nem is megfizethetetlen. Mi kell még? Én rajongó lettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 21.

kiralydori

2020. október 2.

Még! Még! Még! Imádom az illatát! A bőröm pedig az összetevőit. Az állagát tekintve: ha itt nem olvasom azt, hogy kicsit "híg" akkor egy másodpercig nem elemzem, mert nem szembetűnő vagy zavaró. Biztosan ki fogom próbálni az összes illatot és nem veszek mást csak kisbékát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Black Fairy

2020. március 15.

Ez a termék már szinte túl jó ahhoz, hogy igaz legyen; mind a csomagolás, mind az összetevők azt kiabálják: "válassz engem".

Az illata kellemes, nem szárít, szépen habzik, frissítő vele a zuhanyzás - nem is tudom, mit lehetne írni róla, egy jó tusfürdő.
Nekem az állaga nem tűnt fel, hogy "túl híg" lenne, még így, hogy itt olvastam sem tűnt volna fel, mert olyan jól használható, hogy csak akkor zavarna, ha konkrétan arra figyelnék, hogy már pedig ennek nagyon híg az állaga...

Részemről öt csillagot simán megérdemel, csak azért nem veszem újra, mert RENGETEG tusfürdőm van, és felesleges lenne még többet venni...Ha minden elfogy, utána nagyon szívesen beruházok még egyre belőlük. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

Anyezz

2020. január 23.

Az összetevők és az újrahasznosított csomagolás miatt választottam, szeretem a márka termékeit, ha épp nem magamnak kutyulom a dolgokat, mindig a békát keresem:) Finom az illata, kicsit talán tényleg híg, de ha itt másnál nem olvasom, fel se tűnik:D
Részemről újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Részemről újravevős.

Kremcica

2019. október 14.

Kedvelem a márkát, tetszik hogy próbálnak környezettudatosak lenni. Újrahasznosított flakon, bőrbarát (tényleg nem szárít), tartós és finom az illata (nem túl erős és inkább dinnyés mint gránátalmás), jók az összetevői. Picit híg, de relatíve jól fel is habzik amennyire nekem kell (főleg pamacson), ha hamarabb is fogy emiatt se akkora baj mert az ára nagyon kedvező. Nem egy csilivili dizájnos tusfürdő, inkább funkcionális és nekem nagyon tetszik ez a koncepció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

kiskacsa480

2019. október 13.

Őszintén szólva nem egy nagy was is das... A csomagolás és az összetevők miatt vettem meg. Szerintem picit híg, az illatok között ez volt a legnormálisabb, de ez sem tetszik igazán. Semmi változást nem vettem észre a bőrömön hosszabb távon, sőt nekem a tenyerem picit szárította ami kellemetlen volt. Nem hiszem, hogy valaha újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Birgo

2019. szeptember 3.

Óriási kedvenc, egyáltalán nem szárítja a bőröm, tartós az illata, a flakon kialakításának köszönhetően nagyon könnyű a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Mantra

2019. augusztus 2.

Kicsit folyósabb az állaga, mint általában a tusfürdőknek, és ami még meglepett, hogy teljesen átlátszó. Az illata nagyon finom, kellően habzik (de nem viszi túlzásba), enyhén megmarad az illata a bőrömön. Nyárra tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

saeszti

2019. július 29.

Szuper tusfürdő. Nagyon kellemes az illata és nagyon puhává varázsolja a bőrt. Tuti, hogy egy jó darabig csak frosch tusfurdőt vásárolok majd. 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 29.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid