Fruisse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GossipGirl, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Friss, gyümölcsös illattal.

Rita0126

2015. március 9.

Nekem is van,az illatát szeretem,én nem vettem észre hogy folyós lenne. Az a baj hogy nem valami tartós. Mondjuk az áráért nem csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 9.

trudie

2012. december 24.

Párszor próbáltam ki eddig, én meg vagyok vele elégedve, olcsó volt és szerintem kellemes gyümölcsös illata van. Tényleg egy kicsit folyós, de ha keveset fújok egyszerre, akkor nincs gond. Sajnos nem sokáig érzem az illatát, és a márkás dezodorokkal összehasonlítva azért érezni a különbséget, de 4 csillagot megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 24.

GossipGirl

2012. augusztus 19.

Nekem csak egyszer volt ilyenem, de azt se kellett volna. A 'Vanilla Kiss' is megvolt, de csak az illata miatt vettem meg mindkettőt. Nagyon folyós, egy kicsit fújok belőle, már szétfolyik. Az illata is hamar elmegy, szerintem nem érdemes megvenni, ennyiért egy sokkal jobbat is lehet kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

Hidratálók: Propylene Glycol