Fruisse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2012. április 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 400 Ft

Ár: 1 400 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

homanalexandra

2021. július 19.

Az első vaníliás parfümöm, nagyon szerettem. Nagyon jó vaníliás illata van, olcsó, közepesen tartós. Vanília imádóknak kötelező darab szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

Damayanti

2019. június 15.

Csajos barátnős vásárolgatós napot tartottunk egyik kolleganőmmel... Amit abszolút nem állt szándékomban venni az az illat féleség volt, mivel a legújabb hétköznapra táskába dobós illatomat pár napja vettem meg, a márkásabb, különlegesebb parfümökből meg még nem fogyott el az aktuális egyik kedvenc. Ruhafélét sem akartam venni, ellenben volt csomó minden más tervem.

Na miket vettem vajon? Igen. Ruhát és illatot 😂 utóbbiból ezt csak lekaptam megszagolni vmi megmagyarázhatatlan késztetésből, míg barátnőm parfümöket szaglászott és egyből a csuklómra fújtam, nem is tudom miért. Azonnal egy mondat fogalmazódott meg bennen: Cacharel amor amor utánzat. Kíváncsiságból barátnőmel is megszagoltattam hogy őt nem emlékezteti-e vmire. Ugyan ezt mondta, olyan mint az amor amor egy olcsón megfizethető, de illatban kb azonos verziója.

Haza jött velem, ezresért nem hagytam ott. Itthon van eredeti amor amorom ami az egyik örök kedvencem évek óta és ami illatjegyeiben pont a mandarinos narancsos vaníliás illat kombó miatt olyan pikáns. Ez pedig szintén narancs és vanília a fő összetevőiben, nem csoda ha nagyon hasonlít. Rajtam tartós is és már is kaptam rá több bókot hogy milyen finom illatom van 🙂

Az egyik csuklómra fújtam a cacharel amor amorból, másikra a vanilla kissből és bakker eskű kb ugyan az az illat, nálam tartósságra is, nem csak maga az illat, így nálam ötös. Rajtam nem barackos, nem igazán az a gejl vaníliás. Leginkább a gyümis, lédús narancsos mandarinos illat határozza meg csipetnyi ínycsiklandó afrodiziákummal, amit a vanília édes fűszeressége lop a citrusos frissességégébe, mint egy szexi koktél... Leszáradásában kicsit jobban előtérbe kerül már a vanília. A cacharel marad különleges aljalmakra, ez jó lesz ha nem is ebben a hőségben, de ha épp olyan kedvem lesz, amor amor hangulatú hétköznapikra el fújkálni 😃

Konklúzió: akik gagyizzák ebben az üvegben, ezzel a kb no name márkával az illatot, azok egy része lehet van olyan sznob (nem bántásból írom, csak tapaszralatból) hogy rögtön sokkal jobbnak tartják, ha a cacharel amor amor van bemutatva, holott kb ugyan az az illat, igaz, kinek milyen a bőrén, az biztos nem egyforma... Én mostanság a tizenezer ft-os márkás parfümjeim mellett vettem több olcsó kis kb fiataloknak zsebpénzből is össze spórolható kategóriás, nem túl márkás illatot, illetve drágább illat olcsóbb replikáját is és azt kell mondjam, van hogy ezek a kis olcsó hétköznapi illatocskák, illetve az utánzatok is tudnak nagyon kellemesek lenni, kellemes meglepetésként kellemes illattal, míg vannak drága márka márki parfümök is nagy illatházak nívós neveitől, borzalmas illatokkal, vagy akár inkább szagokkal..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

Fancsaaa04

2016. január 30.

Finom, kellemes illat. Ha ez van rajtam mindig megjegyzik milyen jó illatom van. Nem túl tartós, inkább ruhára fújva. De ennyiét nem is várom el hogy tartós legyen. A vanília jól kiérezhető :) (a testápolójával együtt még jobb :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

Frumus

2016. január 2.

Szeretem ezt az illatot, mert szeretem a vaniliát :D (Szerintem kiérezni rajta, bár többen írjátok, hogy szerintetek meg nem). Az üvegről viszont tényleg elmodható, hogy táskában zavaró, le-le jön a kupak, nem valami eltalált forma. Az illat viszont szerintem nagyon jó, többször volt már ilyenem. Ha legközelebb szembe jön, megint veszek. Ár-érték arányban jó, nem tartós, de nem is drága :P.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 2.

pinky001

2015. december 8.

Unokanővérem évekig újravette, és csak ezzel fújta magát. Tartós, és messziről érezni. Tényleg nagyon vaníliás. Aztán váltott egy Avon parfümre, és ez többé nem került elő, pedig baromira passzolt hozzá. (:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 8.

Rosemodee

2015. november 30.

Nekem nagyon telitalálat ez az illat a vanília miatt. Nagyon szeretem a vanília illatot. Már három üveggel elhasználtam. Mostanában nem vettem újra. (???) Gondoltam majd a spay-je is jó lesz. HÁT NEM! Mintha nem is ugyan azaz illat lenne... Aki odavan a vanília illatáért, annak meleg szívvel ajánlom. Levonnék szívesen egy csillagot tartósságra, de nincs jogom mert EDT... Az ára pedig igen kedvező!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

kzagrab

2013. augusztus 22.

nagyon jó illata van de nem valami tartós....:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

nagyon jó illata van de nem valami tartós....:/

archyka

2013. június 5.

Nagyon tetszik az illata. Ár érték aránya nagyon jó. Sokáig érezni az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 5.

Nagyon tetszik az illata. Ár érték aránya nagyon jó. Sokáig érezni az illatát.

Maryetta

2013. május 30.

Vaníliásnak nem mondanám , inkább gyümölcsös édes illatkategória, nekem tetszik az illata , bár tényleg nem tart sokáig, talán ruhán jobban megmarad, foltot nem hagy , ennyi pénzért nem is vártam többet csak azért adok 4est mert a Daninak is tetszett az illlata :P ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

Kiscsillag5

2013. február 15.

Gagyika és tartósság szempontjából szinte 0. De ennyi pénzért mit várhat az ember?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.