Fruisse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabonikolett120, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

(A kép illusztráció, rajta jobb híján a márka egy másik tusfürdője látható.)

bogyo28

2013. május 30.

Két különböző illatú tusfürdőt használtam el ettől a márkától, az egyik az, ami a képen is szerepel, a másik pedig a punch peach illat. Mindkettőnek iszonyú az illata, főleg az utóbbinak. Alig vártam, hogy elfogyjanak, én is ajándékba kaptam, soha nem venném meg magamtól. Amiért nem csupán egy csillagot adtam, az, hogy nem szárít és nem irritálja a bőrömet. De semmi jót nem csinál. Nem habzik, nem hidratál, nem tisztít eléggé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

Lina14

2013. március 15.

ragacsos érzést hagy maga után, nem tisztít rendesen, nem hidratál, a tubusban az illata nagyon friss, de amint kikerül a tubusból, ez eltűnik. ajándék volt, de biztosan nem venném meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.