Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erdmagic, Módosítva: 2012. március 5.

Kategória:   Testápolás

Cukor kristályok és apróra őrölt kakaóbab gondoskodik az elhalt hámsejtek finom eltávolításáról.

Kiszerelés: 250 ml

Lívia

2013. július 14.

Imádom:) Kellemes illat, teszi a dolgát, lábra is kiváló, pedizés elött!
5 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 14.

Imádom:) Kellemes illat, teszi a dolgát, lábra is kiváló, pedizés elött!
5 csillag

cittyike

2013. június 30.

Nagyon jól radíroz, az ára is korrekt. Finom az illata, mi kell még? :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 30.

Nagyon jól radíroz, az ára is korrekt. Finom az illata, mi kell még? :)

MLP

2013. január 9.

Nagyon jól radíroz!! Egy kicsit nehézkes volt elsőre használni az állaga miatt, de gyakorlással belejön az ember.
Elég volt vízzel lemosni. Használat után kellemes tapintása volt a bőrömnek.
Nekem az illata is bejön. A lényeg hogy ne szagolgasd a tégely tartalmát, mert nagyon tömény az illata! Ami szerintem nem gond, hiszen úgysem az egészet kened magadra, tehát nem fogod magad után húzni a csoki-áfonya csíkot. ;)
Szerintem én megmaradok ennél a bőrradírnál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Elég volt vízzel lemosni. Használat után kellemes tapintása volt a bőrömnek.
Szerintem én megmaradok ennél a bőrradírnál!

Garu

2012. július 13.

Névnapomra kaptam, nagyon szeretem, bár a Body Shop chocomaniája után kevésbé tudott érvényesülni.
Előnyök: nagyon olcsó, és ahhoz képest jó.
Nagyon különleges illata van, olyan igazi csokis-áfonyás pite :D
Jól radíroz, és kellemes használni.

Hátrány: kicsit zsíros érzetet hagy, kellett hozzá szappan, hogy jól lejöjjön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

Előnyök: nagyon olcsó, és ahhoz képest jó.
Nagyon különleges illata van, olyan igazi csokis-áfonyás pite :D
Jól radíroz, és kellemes használni.

Hátrány: kicsit zsíros érzetet hagy, kellett hozzá szappan, hogy jól lejöjjön.

Mo0nlight

2012. június 10.

Úristen, hogy ennek a cuccnak micsoda aromája van! Mennyei! A funkcióját is jól ellátja, egyetlen negatívum, hogy elég gyorsan elolvad a cukor, de az illata kárpótol mindenért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

st79

2012. április 30.

jó az illata és finoman radíroz.. szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 30.

jó az illata és finoman radíroz.. szeretem!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sucrose, Theobroma Cacao Fruit Powder

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!