Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagy.nikike, Módosítva: 2015. november 30.

Kategória:   Testápolók

Vivien94

2015. július 13.

Boltban szagoltam, de sosem venném meg. Nagyon émelyítő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Boltban szagoltam, de sosem venném meg. Nagyon émelyítő.

KrisztiP

2014. augusztus 12.

Elég gyorsan elillan az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Elég gyorsan elillan az illata.

Patus13

2014. július 13.

A testápolóját használtam a nagyon száraz lábamra és láss csodát nekem bevált a lábam napok óta normálisan néz ki pedig csak egyszer kentem le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 13.

szaboka79

2014. június 17.

Régóta szemezek ezekkel a testpermetekkel, most szántam rá magam, hogy megvegyem. A nyári melegben kellemes az állaga, illata, nem fullasztó egyáltalán. Viszont kicsit több frissességet vártam tőle illetve hosszabban tartó hatást. Nem rossz, megfelelően hidratál is, de az illata tarthatna tovább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

sildicow

2013. augusztus 24.

Nem testápolónak vettem eredetileg (még tavaly), hanem csak a könnyű illat kedvéért, aztán a leírása alapján próbáltam nyári könnyebb testápolónak is használni. Mivel az összetevőket ekkor még nem néztem, ezzel rosszul is döntöttem, nem hogy ápolna, inkább szárít. Az illata viszont jó, de az sem tart sokáig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.