Fruttini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hodianiko, Módosítva: 2012. december 17.

Kategória:   Testápolás

svivko

2013. február 17.

Egy marék illatos só és cukorkupac 2000 Ft-ért. De imádom! :D
Na lássuk csak miért. Vivkó bőre ( a fején kívül ) nem érzékeny, így nem csípi, se szárítja, még az intim területeknél sem. Ellenben nagyon csúnya szőrbenövéseket, tüszőgyulladásokat képes kiszülni magából (ujjnyi gyulladás, durva, tényleg), és ezzel a radírral egy csapásra megoldódtak a problémáim.
Szőrtelenítés után leradírozom, plusz utána még 1-2x másnap, harmadnap, és nem viszket, nem piros, nem gyullad be, minden szőr úgy nő mintha megregulázná őket.
Az tény, hogy nem úgy kell radírozni a bőrünket hogy a vízsugár ott csurog a "sikált" területen, mert akkor elolvadnak a szemcsék, de kémiailag semmi abnormális nincs benne, hogy meleg vízben feloldódnak, hát még dörzsöléssel, el kell tolni a tusolófejet és kész.
Eddig még nem használtam más radírt, biztos a legtöbb is tudja ezt, szintén vele tapasztaltam ezt, úgyhogy őt pontozom csodaszernek. :)

Most, hogy az alján maradt kb 1 használatra való, viszont több "szirup" van benne, mint szemcse, tettem bele 2 kanál cukrot ( tengeri só nem volt itthon, a cukor pedig nagyobb szemű) 3 kanálnyi mézet, és két kanálnyi olívaolajat, hogy tovább élvezhessem ezt az epres mámortm és teljesen összeállt. Tegnap kutyultam és a tetején csurog egy kis olaj, de újrakeverésnél használat közben nem fog zavarni. Szerintem így még meg is éri az árát. Újrahasznosítható. Mondhatni. :)

Ajánlom, szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Egy marék illatos só és cukorkupac 2000 Ft-ért. De imádom! :D

Ajánlom, szeretem. :)

hodianiko

2012. december 10.

Nagyon szárítja a bőrt és csíp is használat közben! Nagyon vizes testen nem szabad használni mert akkor a só feloldódik! Az illatával meg vagyok elégedve de többet nem fogok venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: PEG-7, Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.