Fun Lacquer

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: fulepregi, Módosítva: 2017. január 20.

Lelőhely:   Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Fun Lacquer nem tesztel állatokon, lakkjai formaldehid mentesek. A képen a Hidden Gems árnyalat látható.

Teokleia

2020. július 22.

Három színben szereztem be: egy piros és egy narancsos-bronzos holografikus mikroglitter (Kiss Me, Fetish), és egy arany holografikus glitter (Make A Wish). Szép színek, relatíve tartós, de döbbenetesen drága és az indie brandek közül nem ehhez nyúlok a legszívesebben, annyira nem fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Erina

2019. július 12.

Lucky Girl árnyalatú/nevű van meg (egyenlőre?) 3 réteg kell a tökéletes szín eléréséhez, de gyorsan szárad, így pikk-pakk megvan a lakkozás. Gyönyörűen csillog villog, fedőlakkal egy hetet simán kibír, sőt szerintem még többet is bírna, de én szeretem a változatosságot ezért minden héten mást kenek ☺️ Lemosni is egyszerű a megfelelő lemosóval. Szerintem nagyon megéri az árát, minőségben és végeredményben is. Az ecsetét is könnyű használni, a lakk szépen terül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 12.

bbrilona

2017. március 23.

Az egyik legdrágább itthon kapható körömlakk. Van néhány lakkom ebből a márkából. Nagyon szépek a színek. A tartósságuk nem kifogástalan, körülbelül három nap az én körmeimen. Az ára miatt csak 4 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 23.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Violet 2