Fusswohl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2013. január 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók

Felfrissíti a lábakat, és megakadályozza a lábszagképződést. Erős illatanyagokkal. Hatás és ápolás: A Fusswohl frissítő hatású lábspray rendkívül hatékonyan akadályozza meg a lábszagkeltő baktériumok elszaporodását. A mentol és kámfor hűsítik, és egy kellemes friss érzést kölcsönöznek a bőr számára. Az aktív hidratáló anyagok puhává és simává teszik a bőrt.

virag004

2020. augusztus 2.

A használat utáni kellemes hűsítő érzésre kapja a 3 csillagot, de annyira nem vált be hosszabb időre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

baba_girl_16

2016. március 5.

Ez a lábspray borzalmas. Minden egyes fújásnál a szagától meg lehet fulladni. Mondjuk ez még a kisebbik probléma lenne csak, ha hatásos lenne a spray, akkor elviselném, de semmi hatása nincs. Sőt, nekem soha nem volt ilyen kellemetlen illatú a lábam, mint ettől a lábspraytől egy nyolc órás műszak után. Teljes pénzkidobás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Virtual Angel

2016. február 21.

Én hónapok óta használom és nagyon meg vagyok vele elégedve, egy-egy hosszú nap után is csak ennek az illatát lehet érezni a lábon. Reggelente szoktam befúni vele a lábam, mielőtt zoknit húzok és mindig fújok egy kicsit az aktuális cipőmbe is.

Update: az 5 csillagot 3-ra módosítom, ugyanis az utóbbi 2-3 hónapban valami változott ezzel a spray-vel. A 3 csillagot azért hagyom meg, mert korábban tökéletesen bevált, de már semmit sem ér, sőt: BÜDÖSÍTETTE a lábamat! Most a dm-esre tértem át és az bizony működik, szóval nem nálam történt változás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

dorci1994

2016. január 24.

Nagyon szuper! Télen kezdtem el használni, mert mivel az iskolában kénytelen voltam egész nap csizmában ülni, ezért nagyon beleizzadt és belebüdösödött a lábam. Ez a termék segített rajta. Azóta télen-nyáron használom. Nem lesz büdös a cipő, ha leveszem nem "illatozik" a lábam sem, ami előtte gyakran előfordult. Minden reggel mielőtt felveszem a zoknit fújok egy kicsit a lábamra. Néha a cipőmbe is, hogy felfrissítsem. Mondjuk az illata nem éppen kellemes, de szerencsére én később nem szoktam érezni. Nekem még így is 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

jud678

2014. május 9.

szörnyű :( kámforos és PB-s is! magamtól biztos nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 9.

szörnyű :( kámforos és PB-s is! magamtól biztos nem venném meg.

hedgehog

2013. január 17.

Valóban hűsít, de a kellemetlen szagokkal nem csinál semmit, a barátom használta, semmi eredménnyel. Pedig a téli bakancsos időszakban jól jött volna. :S A hidratálás meg kamu az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

Nicu

2013. január 9.

Nagyon erős illata van, hatása pedig semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Nagyon erős illata van, hatása pedig semmi.

Emolliensek: Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate