Fusswohl

Ár:   450 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kunkom, az összetevőket feltöltötte: timus84, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Balzsam aláb repedéseire glycerinnel és 25% ureával

A berepedezett sarkokat 3 nap alatt redukálja. Érezhető hatás az 1. naptól.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Ria22

2020. július 19.

Az összetevők végén lévő illatanyagok már nincsenek benne a legújabb változatban, a csomagolás is kicsit más. Az előző véleményeket átfutva meglepetten szembesültem vele hogy valamikor még jó illata volt :D Elég durva, ammóniára emlékeztető szaga van, viszont nagyon hatásos! 2-3 használat alatt fel lehet vele zárkózni a szandálos időkre, megjegyzem nekem csak hajszálvékony repedéseim vannak, a sarkamon és a nagylábujjamon viszont van bőrkeményedés rendesen. A kezemnek is nagyon jót tesz, tehát 2 in 1 terméknek is mondható. Négy és fél lenne a reális, de felfelé kerekítek mert 700 forint körül volt. Hámlaszt, ezért nem ajánlom cukorbetegeknek mert egyszer túlzásba vittem a reszelőzést és baromira csípett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

wildrose

2019. december 3.

Nagyon kellemes illatú, gazdag állagú lábkrém, viszonylag gyorsan felszívódik. Egy pici réteget hagy ugyan, de az ilyen testesebb állagú krémeket hidegebb időben használom, így zoknit húzok rá, és így nem számít. Csodásan ápol, nagyon meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 3.

pilleriin

2018. október 29.

Picit drága volt és csak 3 nap után éreztem a hatását, de nagyon jól beválik, a könyökömre is ezt kenem, más nem is rakja rendbe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

incifinc

2018. október 28.

Könnyen beszívódik, kb fél óra :) De érdemes kivárni, vagy zoknit húzni, tényleg hatásos végre vmi!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

nagynori

2018. január 21.

Szerintem ez egy nagyon szuper labkrem. A gyaluval együtt alkalmaztam a száraz sarkamra és már egy használat után éreztem a hatását. A bőröm nagyon hálásan szippantotta be ezt a krémet. Azóta már ötször bekentem mindig este, zoknit huzok ra, igy megyek aludni. Az eredményem pihepuha sarkak, lábak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

Mila85

2016. október 16.

Én a a dm saját márkás cuccairól nyergeltem át erre. Közel van a rossmann a munkahelyemhez, így könnyebben beszerzem. Nagyon sokat tipródtam a polc előtt h melyiket válasszam a rengeteg féle lábkrém közül. Nekem sajnos egyik sarkamon van egy nagyon csúnya mély repedés, a másikon meg 3 picike. Nem tudok rájönni mitől jönnek, miért reped ki ennyire. Pedikűrös nagyon szépen le szokta szedni a vastag "kérget" aztán zsíros krémmel krémezi be, 2 -3 hétig bírja a sarkam, aztán kb mehetnék újra. Úgy gondoltam, hogy megpróbálom ezt megvalósítani itthon főleg a téli időszakban amikor nem lakkozom a lábkörmömet se, legalább spórolok. Mindenképpen ureást akartam, mert az tényleg hat 25% felett. Plusz félve, de megvettem a pengés sarok gyaluját is, elég olcsó volt mindegyik. Kicsit be voltam tojva amikor neki estem a kiázott lábamnak, hogy nehogy összekaszaboljam magam, de tökéletesen olyan lett végül a sarkam mint ha a pedikűrösöm csinálta volna. Aztán jól bekentem ezzel a krémmel és rá zokni. Hát az illata isteni ennek a krémnek, azért is örülök mert kézre is ezt használom éjszakára, ha már a sarkam bekentem. Állaga, sűrűbb olajos/ testesebb. Nagyon jól puhít, reggelre se volt olyan érzete, mint ha be se kentem volna. Fogok venni még egy lightosabbat nappali kézkrémnek is. Szóval ajánlom ezt a kettő módszert együtt, de csak is olyanoknak akiknek már csinálta szakember is, mert a pengés cuccal azért lehet durvulni, bár elég biztonságos annak is a kialakítása. Majd hosszabb távon még visszatérek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 16.

hbrigi25

2016. június 10.

Valóban csodaszer! Mesésen puha lábakat varázsol, azt hiszem a továbbiakban más terméket nem is fogok használni a lábaimra. Nagyon bevált. A Fusswohl Lábvajjal együtt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Kunkom

2016. március 8.

A terméket azért töltöttem fel az adatbázisba,mert tényleg beváltja az ígéretét.Az ára is csekély és tényleg pihe-puha lábfejet varázsol az 1. naptól kezdve. Én tényleg millió féle lábápolót kipróbáltam már,de ez viszi a pálmát. Az utóbbi időben 2000Ft -ért vettem lábkrémet ,de ez a 400 Ft-os lepipálta,mert ilyen puha baba lábakat az sem csinált.Szóval ez a legújabb kedvencem a Rossmannból

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 8.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Urea, Lanolin, Glycerin