Fusswohl

Ár:   600 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deakab, Módosítva: 2015. július 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók

Oliva és szójaolajat és vadgesztenye kivonatot tartalmazó összetételének köszönhetően ápolja bőrét és pihenteti lábait. Friss illattal öleli körül lábait és élénkíti érzékeit.

6vilag

2019. április 28.

Kolléganómnek vettem ajándékba, olyant akartam, ami enyhíti a fájdalmat és hasznos is. Nagyon örült és elégedett is volt a végeredménnyel. Annyira megszerette, hogy újra akarta vásárolni, azonban már nem volt kapható sehol. Egy darabig figyelgettem, hogy látom-e valahol, de sajnos én sem kaptam már. Figyelem újra, vagy hasonló más helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 28.

krisz0429

2017. augusztus 3.

Kellemes illat,selymes bőrérzet,otthoni luxus pici pénzből. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Kellemes illat,selymes bőrérzet,otthoni luxus pici pénzből. :)

szivoszal

2016. augusztus 27.

finom, frissítő illata van. jól felpuhítja a lábat. eddig ez a legjobb lábfürdősó amivel találkoztam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

sweet

2016. augusztus 16.

Puha, kipihent lábakat eredményez. Kellemes illatú!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Puha, kipihent lábakat eredményez. Kellemes illatú!

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate