Alaya

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2020. február 2.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes alapanyagokból, kecsketej hozzáadásával készült. Színezék és illatmentes. Kerüljük a szemmel és nyálkahártyával való érintkezést. Tartósítószert tartalmaz.

joanie

2020. január 29.

Száraz ekcéma miatt kezdtem el használni, itthon csak ezzel mosok kezet.
Próbáltam ugyanakkor fürdéshez, arcmosáshoz, borotválkozáshoz, eddig még sosem csalódtam benne. Szeretem még a levendulás testvérét is, ezeket szoktam váltogatni.
Régen próbálgattam több fajta kecsketejes szappant, de egyik sem bizonyult ennyire jónak, soha többet más, csak ez!
Mostanában azt vettem észre, hogy egyre nehezebb hozzájutni, remélem ez nem azt fogja jelenteni, hogy ezt sem fogják már gyártani, mert akkor nagyon szomorú lennék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Száraz ekcéma miatt kezdtem el használni, itthon csak ezzel mosok kezet.

hetesiedit

2019. július 9.

Nagyon jó natúr szappan szép összetevőkkel. Rendszeresen használjuk családi szinten. Nekem az irritációra, szárazságra hajlamos kezemre különösen is jó. Bőrgyógyász főorvos is ajánlotta. Megfizethető és könnyen hozzáférhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

katalinmester13

2018. október 26.

A kiváló kecsketej. Tápszeresmentes idők csecsemőtápláléka. Állítólag én is ezen nőttem fel. Mamám jóvoltából a gyerekeim sem úszták meg. A benne található fehérje sokkal könnyebben emészthető, mint a tehéntejben lévő. Az öregek tudták ezt, anélkül hogy utánaolvastak volna. És tényleg jó.
Ennek tudatában vásároltam ezt a szappant. Azt gondoltam, hogy csak kezet mosok vele, és hű de jó lesz. Nem kell krém sem. De kell. Elmaradt a csodaérzés. Szárít. Nagyon jól tisztít. Nyikorgósra. Szembe ne kerüljön, mert nagyon csípi! Használtam kézmosásra, arcmosásra, szivacsot és ecsetet is tisztítottam vele. Egy korrekt szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 26.

Évia

2018. június 7.

Érzékeny bőrömet egyáltalán nem zavarta, nem okozott kiütéseket, ekcémát. Illata semleges és nem képez a bőrön lemoshatatlan réteget. Kellemesen hidratált, puha bőrt hagy maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

nekoSX

2017. december 4.

Én is évek óta használom, csak a kakukkfüves változatát. Nagyon szeretem a kakukkfű orvosságra hajazó illatát, a bőrön csak nagyon enyhén érezhető és gyorsan elillan, nekem a kakukkfű sokkal inkább felidézi a "tisztaság-szagot" :o) mint a citrusos illatok... Tusfürdőt már régóta nem tudok használni, szárító hatásuk miatt, meg egy szappan nekem egyszerűbb és gyorsabb is, itt nincs az, hogy túl sokat kenek magamra, meg habosítgatni kell. Szépen tisztít, nem irritál, habozni nem nagyon habzik, főleg ha már a vége felé járok a szappannak - ilyenkor kicsit többet kell a tenyeremben dörzsölni. Ára verhetetlen, és a dm-ben mindig kapható, nem kell sakkozni a rendeléssel v a kiszállítási díjjal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 4.

Dumitutoj

2017. június 6.

Évek óta ezt a szappant használja az egész család. Én közel 40 éves koromig elkönyveltem magamban, hogy "száraz bőrű" vagyok, ami azt hozta, hogy vettem az ilyen-olyan csodatusfürdőket, amik után ugyanúgy be kellett kennem magam bőven testápolóval. Még így is előfordult, hogy a kézhátam kirepedezett és hogy a vádlim és combom bőre "porzott", olyan száraz volt.

Ekkor jött életembe a megvilágosodás! :-) Megtudtam, hogy van olyan, hogy SLS, ami a legcsudásabb tusfürdőben és krémszappanban is a második helyen áll az összetevők felsorolásánál, és amit, ha használok, akármit csinálok, akkor is száraz lesz a bőröm. Itt ismertem fel a terméktársítás fogalmát: 1. vegyél jó drága tusfürdőt, mert "száraz a bőröd". 2. Aztán vegyél még drágább testápolókat is, mert "száraz a bőröd". Pedig dehogy!...

És megismerkedtem a természetes szappanokkal is. Először az aleppoi olivaolajasat próbáltam, az is csodás volt, de aztán az ára és az elérhetősége miatt maradtam a kecsketejesnél. És lám, kiderült, hogy nem száraz a bőröm! Olyan csodák is megtörténnek, hogy kézmosás után nem kell a kezemet azonnal bekennem! Mik vannak!?

Mi ezzel is fürdünk, és azóta sírhatnak a testápológyárak, mert eggyel kevesebb testápoló-függő vásárlójuk! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 6.

marinababa92

2017. március 25.

a habzóbb natúr szappanokat preferálom, de azért végzi a dolgát. nyálkás, igy kicsit nehéz eloszlatni a nedves bőrön, de egynek jó lesz. nem veszem újra, pedig rendben vannak az összetevői

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

HDorina

2017. január 23.

Tinikoromban elég problémás volt az arcbőröm így rengeteg féle arctisztítót kipróbáltam. Egyik sem volt hatásos. Viszont amikor megvettem ezt a kecsketejes szappant nem értettem eddig miért nem találtam rá?! :) Az én arcbőrömmel csodákat művelt. Egyre kevesebb pattanásom volt és az én zsíros arcbőrömet kellően szárította. Emiatt egy száraz bőrtípussal rendelkezőnek nem biztos hogy hatásos lenne de a zsíros bőrrel rendelkezőknek csak ajánlani tudom! Ez volt az első natúrkozmetikumom előtte Garnier, Nivea és társaikat használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

zoldgekko

2017. január 23.

Az átlagos folyékony tusfürdők (főleg a téli, fűtési szezonban) rettentően szárítják a bőrömet, viszketett használatuk után egész nap a bőröm. A szappan hatására e problémámnak nyoma sem volt, beváltotta a hozzá fűzött reményeim. A választásban nem utolsó szempontként az ára (fajlagosan nézve használati időegységre vetítve SOKKAL olcsóbb a szappan), környezetkímélőbb csomagolása, illetve natúr mivolta játszott szerepet. Én mindenkit arra buzdítanék, hogy inkább a tömbszappanokat (persze ki-kinek bőrtípusa függvényében) részesítse előnyben a folyékonyakkal szemben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

beapotos

2016. november 3.

Bevált! Az első szappanom, azért változtam mert rengeteg tusfürdőtől viszketést az egész testem. Mióta ezt használom nincs ilyen probléma és érződik is hogy milyen jól tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

Emolliensek: Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil
Tartósítószerek: Potassium Sorbate