FutureDerm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2014. február 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kizárólag természetes eredetű összetevőket tartalmaz.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract