Gabi

Ár:   850 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nittuska, Módosítva: 2019. április 4.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít megőrizni a baba bőr hidratáltságának természetes egyensúlyát azáltal, hogy segít megvédeni a kiszáradástól. Kifejezetten az esti fürdetéshez fejlesztettük ki, hogy levendulás és kamillás illatával ellazítsa és megnyugtassa babádat. Tökéletes a lefekvés előtti fürdetéshez. Kifejezetten a babák bőrére fejlesztették ki:

• Gyengéd
  • Hipoallergén
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • pH semleges

Timyti

2021. október 6.

Nekünk nagyon bevált! A babám bőre érzékeny, de ettől nem tapasztaltunk szárazságot, pirosságot! Tényleg kíméletes. Az alvásban volt, hogy úgy éreztem segít, volt, hogy nem - fogzás és mozgásfejlődés mellett egy 12 hónapos babánál van, mikor semmi sem segít... így erről nem nyilatkoznék. Számomra nagyon pozitívum a kíméletessége viszont és a hihetetlenül kellemes illata! Ezen kívül szuperjó az ára is, úgyhogy én ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 6.

conybaby

2021. október 5.

Jó krémes, jól habzó fürdető. Nekem csak az illata nem tetszik, amúgy nagyon jó és praktikus pumpás adagolófejjel is kapható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 5.

Nykus86

2021. szeptember 28.

Mindig kipróbálom a kozmetikumokat, mielőtt a gyerekre kenem. Ennek az illata annyira megtetszett, hogy azóta együtt használjuk.
A pumpás kiszerelése van itthon, nagyon praktikus, jól habzik, jó az állaga. Egyikünknél sem okozott semmilyen problémát. A lányom jó alvó és nekem sincs/(sem lenne) gondom egy örökmozgó két és fél éves mellett az alvással, így erről nem tudok nyilatkozni.
Nekünk ár/érték arányban tökéletes, de újszülött kortól az összetevők miatt nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Maria8922

2021. szeptember 28.

Nagyon szeretem a Gabi termékeket, bababarát, gyengéd a bőrhöz, nem csípi a szemüket, kellemes illata van. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

gagea

2021. szeptember 28.

Kellemes illatú, jól tisztít, viszont szárította az érzékeny bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Kellemes illatú, jól tisztít, viszont szárította az érzékeny bőrt.

Brigi191

2021. szeptember 28.

Nagyon szeretjük. Kellemes az illata, puha lesz tőle a bőr és nyugtatóan hat a babára :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Nixe

2021. szeptember 27.

Ha a puhaságnak illata van, akkor az ilyen. Nagyon szeretem, kellemes, jó a textúrája, és már pumpás kivitelben kapható, ami szuper pluszpont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

csernuslukacstimea

2021. szeptember 27.

Kisfamnak nagyon finom babaillatott kölcsönzött. Nem szárítja a bőrét. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

knyabrbi

2021. szeptember 17.

Imádjuk az illatát! Az érzékeny bőrű Kisfiaimnál is szuperül bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Imádjuk az illatát! Az érzékeny bőrű Kisfiaimnál is szuperül bevált.

DDalma

2021. szeptember 14.

Tetszik a termék, számomra kellemes az illata, nem kell belőle sokat használni és a legjobb benne hogy nem szárítja a bőrt. Kislányom kifejezetten szereti és a család többi tagja is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol