Gabi

Ár:   902 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 765 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Izord86, az összetevőket feltöltötte: blondpearl, Módosítva: 2013. április 28.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 765 Ft

Gyengéden tisztítja a baba finom bőrét és hidratáló hatásáról ismert glicerin tartalmának köszönhetően puhítja is azt. Újszülött kortól használható.

A Heim Pál Gyermekkórház ajánlásával.

Ár: 765 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Fancsikacsika

2018. január 9.

Fürdetőnek jó, de samponnak nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

Fürdetőnek jó, de samponnak nem.

Azita

2015. október 15.

Kellemes az illata, de szárította a gyermekem bőrét, és csípett is.A 0%-os sokkal jobb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 15.

Naomi26

2015. május 18.

Én felnőttként nagyon szeretem, bár hajra nem próbáltam, a gyerekemnek sajnos nagyon szárította a bőrét, úgy nézem újszülöttnek nem igazán ajánlott, inkább 1 éves kortól próbálkoznék vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 18.

dora.banszki

2014. november 8.

Több, mint egy éve használjuk a kisfiamnál, nagyon-nagyon szeretjük az illatát, nagyon jól tisztít, a haja is finom puha tőle és a bőre is. A popsikrémen és ezen kívül más kozmetikumot, krémet még nem is kellett nála használni soha. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

Edi001

2014. október 16.

Jobb a tincsszelidítő sampon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 16.

Jobb a tincsszelidítő sampon.

Edi001

2014. október 8.

Hajjam sokkot kapott a vegyszeres fenőt samponoktól szerintem..... Próbálkozom ezzel a samponnal eddig az a tapasztalatom, hogy jól hidratálta a hajam és nem viszket úgy a fejem, illata is jó, de még el kell telnie egy hónapnak legalább, hogy valóban tapasztaljam a hatását...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

pocok

2014. február 21.

A korábbi termékekhez képest ez már egy egész tűrhető összetételű fürdető. Nagyon jó illata van, és a hab miatt használjuk néha, de a korábbi rossz tapasztalatok miatt csak néha kerül elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 21.

mellesleg

2013. november 13.

Nagyon szeretjük, hamar lecseréltük a gyógyszertári fürdetőkrémet erre. Finom baba illata van, jól habzik és pihe puha a lányaim bőre tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 13.

dorcsiii

2013. október 23.

Szárítja a bőrt! Hajra nem is merném kenni :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

Szárítja a bőrt! Hajra nem is merném kenni :S

Ivlisz

2013. augusztus 30.

Az összes Gabi termék közül ez a kedvencem. Imádom az illatát. Krémes textúrájú és nagyon jól habzik, így elég sok ideig elég lesz. A bőrömet nem szárítja, puha tapintású utána a bőröm. Hajra még nem használtam, de tervezem. Kíváncsi vagyok hajon mit tud.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.